تاکنون پنج میلیون نسخه از بازی Monster Hunter: World به فروشگاه‌ها ارسال شده است

توسط سهیل حسینی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

تنها چند روز از انتشار بازی Monster Hunter: World می‌گذرد و منتقدین هم از بازی راضی هستند و میانگین نمرات آن در وب‌سایت متا، درحال حاضر از ۵۳ نقد برابر با ۹۱ است. در خبری جدید، این عنوان تنها با گذشت چند روز از انتشارش، توانست رکوردی در زمینه فروش برای خود ثبت کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت «کپکام»، امروز اعلام کرد آنها تاکنون موفق به ارسال پنج میلیون نسخه از بازی Monster Hunter: World به فروشگاه‌ها شده‌اند. این رقم، مربوط به نسخه دیجتالی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بوده و هم‌اکنون هم رکورد بهترین فروش را در بین عناوین این مجموعه برای خود ثبت کرد.

با توجه به این‌که، اتفاق حاصل شده تنها طی چند روز به طول انجامیده است، می‌توان آن را یک موفقیت جهانی (تاکنون) برای این عنوان و البته مجموعه درنظر گرفت که قطعا نشانه خوبی است. با توجه به این‌که این مجموعه در کشور ژاپن طرفداران بیشتری داشت و تنها جمعیت کمی در غرب به سوی چنین عناوینی می‌رفتند، اما اکنون قضیه فرق کرده و جامعه گیمری گسترده‎‌تری در غرب به این بازی توجه دارند.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Monster Hunter: World هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. نسخه رایانه‌های شخصی نیز تا پاییز سال جاری میلادی وارد بازار می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: