شایعه: تاریخ انتشار بازی Spider-Man توسط یک خرده‌فروش دانمارکی لو رفت

توسط افراسیاب در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۹

بازی انحصاری Spider-Man که توسط استودیو «اینسامنیاک گیمز» Insomniac Games برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در حال توسعه است، پیش از این در منابع رسمی تائید شده بود که در سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

با مشخص شدن تاریخ انتشار بازی مورد انتظار God of War در ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ و انتشار بازی Detroit: Become Human در فصل بهار تقریبا تمامی بازه‌های زمانی مناسب برای انتشار بازی‌های انحصاری «سونی» پر شده است. بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد که آی‌پی‌های ۱st party سونی مانند Days Gone و Spider-Man در تاریخی مانند اواخر تابستان یا اوایل پاییز عرضه شوند.

به‌تازگی یک خرده‌فروشی دانمارکی با نام Cool Shop تاریخ انتشار بازی  Spider-Man را ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با ۶ مهر ۱۳۹۷ لیست کرده است. این تاریخ دو نکته دارد که می‌تواند به تحقق این شایعه قوت بخشد. اول اینکه روز مصادف است با جمعه که اکثر ناشران ترجیح می‌دهند بازی‌های خود را در این روز منتشر کنند و دوم این‌که این تاریخ به میزان کافی با تاریخ انتشار بازی God of War فاصله دارد تا تاثیر زیادی در فروش یکدیگر نداشته باشند.

با این‌ حال دلایل زیادی هم برای شک کردن به این تاریخ وجود دارد. مثلا دو روز پیش از این تاریخ Cool Shop تاریخ دیگری را برای انتشار این بازی لیست کرده بود که با توجه با فاصله یک هفته‌ای با انتشار بازی God of War بسیار غیر‌منطقی به‌ نظر می‌رسید.

ازاین‌رو ما باید تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۷ را برای انتشار بازی Spider-Man با تردید نگاه کنیم به‌خصوص تا زمانی که خود اینسامنیاک گیمز یا سونی آن را تائید نکرده اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه