حراجی فوق‌العاده فروشگاه نینتندو برای کاربران سوئیچ هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

به‌تازگی، نینتندو لیست جدیدی از تخفیفات خود را برای کاربران نینتندو سوئیچ ارائه کرده که شامل تعدادی از بازی‌های مهم نیز است. این حراجی کوتاه مدت هم‌اکنون در دسترس بوده و تا تاریخ پنج شنبه، ۱۲ بهمن ادامه خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در این حراجی عناوین زیادی به چشم می‌خورد که برجسته‌ترین آن‌ها، بازی Arms با قیمت ۳۵ دلار، Mario + Rabbids: Kingdom Battle با قیمت ۴۲ دلار، Flip Wars با قیمت ۷ دلار، Doom با قیمت ۴۲ دلار، Ultra Street Fighter II: The Final Challengers با قیمت ۲۸ دلار، Dragon Ball Xenoverse 2 با قیمت ۳۵ دلار، FIFA 18 با قیمت ۴۰.۱۹ دلار، NBA 2K18 با قیمت ۳۹ دلار، L.A. Noire با قیمت ۳۷.۴۹ دلار، Just Dance 2018 با قیمت ۴۲ دلار و در نهایت، بازی The Jackbox Party Pack 3 با قیمت ۲۰ دلار را شامل می‌شود.

غیر از معاملات بالا، تعدادی عنوان کوچک نیز هم‌اکنون در حراجی فروشگاه نینتندو به چشم می‌خورد که تجربه آن‌ها قطعا خالی از لطف نیست. بازی Overcooked: Special Edition با قیمت ۱۶ دلار، Nine Parchments با قیمت ۱۶ دلار، De Mambo با قیمت ۶.۴۹ دلار، Wulverblade با قیمت ۱۴ دلار، Worms W.M.D با قیمت ۲۵.۴۹ دلار، Rive: Ultimate Edition با قیمت ۱۱.۲۴ دلار، Brawlout با قیمت ۱۵ دلار، Max: The Curse of Brotherhood با قیمت ۱۱.۲۴ دلار، Tactical Mind با قیمت ۲.۶۹ دلار، Black the Fall با قیمت ۱۳.۴۹ دلار، Tumblestone با قیمت ۶.۷۴ دلار و Letter Quest Remastered با قیمت ۱۲ دلار از جمله عناوین این حراجی به شمار می‌روند.

برای دیدن لیست کامل این عناوین، می‌توانید به فروشگاه نینتندو مراجعه کنید. بسیاری از این تخفیفات تا تاریخ پنج شنبه، ۱۲ بهمن ادامه دارد. در دیگر اخبار، ۱۵ بازی جدید به لیست فروشگاه نینتندو در هفته گذشته اضافه شد و برای این هفته هم قرار است تعدادی بازی جدید نظیر Bayonetta 2 و Dragon Quest Builders عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: