افزایش قیمت نسخه استاندارد بازی Rainbow Six Siege لغو شد

توسط سهیل حسینی در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

به‌تازگی، شرکت «یوبی‌سافت» جزئیاتی از طرح افزایش قیمت نسخه استاندارد بازی Rainbow Six Siege منتشر کرد که در آن استاندارد ۴۰ دلار، به نسخه پیشرفته ۶۰ دلاری تغییر کرده بود. با انتشار این خبر، مردم درمورد افزایش قیمت نسخه استاندارد خیلی خوشحال نبودند، در نتیجه، یوبی‎‌سافت اعلام کرد نسخه استاندارد با قیمت قبلی در فروشگاه‌ها باقی خواهد ماند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

البته قابل ذکر است، افزایش قیمت دیگر نسخه‌های بازی Rainbow Six Siege هم‌چنان به قوت خودش باقی هست. به عنوان مثال، نسخه گلد که شامل آخرین اپراتورهای بسته الحاقی بازی می‌شود، زین پس به جای ۷۰ دلار، با قیمت ۹۰ دلار عرضه می‌شود. هم‌چنین نسخه کامل (Complete Edition) نیز از ۹۰ دلار به ۱۳۰ دلار افزایش یافت.

به همین منظور، یوبی‌سافت با انتشار پستی درمورد بازگشت قیمت نسخه استاندارد به حالت قبل، این خبر را تایید کرد:

به دنبال اعلامیه هفته قبل درمورد افزایش قیمت نسخه استاندارد، ما شاهد عدم رضایت بازیکنان‌مان در بحث‌ها بودیم. برای تازه‌واردان و آن‌هایی که نگران افزایش قیمت هستند، باید بگوییم ما نسخه استاندارد را با همان قیمت قبلی نگاه خواهیم داشت.

درمورد نسخه استارتر هم یوبی‌سافت اعلام کرد تغییراتی قرار است در آن ایجاد کند که در ماه آینده جزئیات آن را به اشتراک خواهد گذاشت. درواقع، نسخه استارتر با این‌که ارزان‌تر از دیگر نسخه‌ها بوده، اما روند بسیار کندی برای پیشرفت کاربر در زمینه باز کردن اپراتورها ایجاد می‌کند. طبق همین موضوع، یوبی‌سافت تصمیم گرفت تا یک بازیبینی روی این نسخه انجام دهد.

هم‌چنین، این سازنده تایید کرد کسانی که از الان، لغایت سه شنبه، ۱۵ اسفند وارد بازی شوند و یک مسابقه آنلاین را انجام دهند، پوسته الیت اپراتور «اَش» با نام Ash Sidewinder Elite را به صورت رایگان به کاربران اهدا می‌کند. افزایش قیمت نسخه‌ها طلایی و کامل بازی نیز از تاریخ سه شنبه، ۲۴ بهمن اعمال خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: