بازی Arms محتوای بیشتری در آینده دریافت نخواهد کرد

توسط سهیل حسینی در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

شرکت «نینتندو» به وب‌سایت یوروگیمر گفت، برنامه‌های این شرکت، درمورد عرضه محتوای رایگان در قالب به‌روزرسانی برای بازی Arms به پایان رسیده و دیگر برنامه‌‎‌ای برای انتشار محتوای بیشتر در آینده نخواهند داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Arms که به صورت انحصاری در دسترس کاربران نینتندو سوئیچ هست، در تابستان سال جاری محتوای زیادی نظیر شخصیت اظافی، مراحل و حالت‌های جدیدی دریافت کرد که به کیفیت کلی بازی نیز کمک نمود. اما، به نظر می‌رسد دیگر خبری از ارائه محتوای جدید نخواهد بود. هنگامی که جزئیات بیشتری از سوی سازنده خواستیم، کارگردان این بازی، آقای «کوزوکه یابوکی» درمورد علت آن توضیحاتی داد که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

پس از انتشار این بازی در اواخر خرداد ماه سال جاری، ما چندین محتوای رایگان در قالب به‌روزرسانی برای ARMS منتشر کردیم. این محتوا، دربرگیرنده پنج شخصیت جدید، پنج سکو جدید، مدال‌های جمع‌کردنی و حالت‌های جدید نظیر «پارتی کرش» را شامل می‌شود.

البته قابل ذکر است که رویدادهای بیشتری برای حالت «پارتی کرش» در راه است و به بهبود تعادل و یک سری تغییرات کوچک برای بهتر شدن تجربه بازیکن، ادامه خواهیم داد. اما، باید اشاره کنم دیگر برنامه‌ای برای انتشار به‌روزرسانی‌های بزرگ نداریم.

یابوکی هم‌چنین اشاره داشت، که آن‌ها در حال حاضر به نقطه‌ای رسیده‎‌اند که نیازی برای انتظار محتوای بیشتر احساس نمی‌کنند. بازی Arms هم‌اکنون برای کنسول نینتندو سوئیچ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: