تماشا کنید:‌ تریلر تبلیغاتی فیلم Rampage با هنرمایی دواین جانسون

توسط میلاد شجری در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

شرکت برادران وارنر تریلر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Rampage با هنرنمایی دواین جانسون ملقب به راک (The Rock) منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به دنبال اولین تریلر رسمی فیلم «رمپیج» که در حدود دو ماه پیش منتشر شد و تیزر تبلیغاتی هفته گذشته، استودیو نیو‌لاین سینما (New Line Cinema) که بخشی از شرکت بزرگ برادران وارنر محسوب می‌شود، در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Rampage با هنرنمایی دواین جانسون ملقب به راک (The Rock) به نام «بزرگ با بزرگ‌تر روبه‌رو می‌شود» (Big Meets Bigger) منتشر کرد که شامل تصاویر جدیدی می‌شود.

در این تریلر که حدود یک دقیقه زمان دارد، شاهده تصاویری از یک گوریل بزرگ به نام جورج، یک تمساح به نام لیزی و یک گرگ پرنده به نام رالف هستیم که قصد دارند شهر را نابود کنند. در این میان، دکتر دیویس اوکویه با هنرنمایی دواین جانسون نیز می‌خواهد این سه موجود را متوقف کند. در زیر می‌توانید تریلر تبلیغاتی جدید فیلم Rampage را مشاهده نمایید:

در فیلم Rampage بازیگرانی چون دواین جانسون، نائومی هریس بازیگر فیلم «مهتاب» (Moonlight)، مالین اکرمان بازیگر سریال «میلیاردها» (Billions)، جیک لیسی بازیگر سریال «دختران» (Girls)، جو منگنیلو بازیگر سریال «خون واقعی» (True Blood)، جفری دین مورگان بازیگر سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead)، پی. جی. برن بازیگر فیلم «گرگ وال استریت» (The Wolf of Wall Street)، مارلی شلتن بازیگر فیلم «تسکین» (Solace)، برن هیل بازیگر فیلم «سن آندریاس» (San Andreas)، جک کواید بازیگر فیلم «بازی‌های گرسنگی: آتش گرفتن» (The Hunger Games: Catching Fire) و مت جرالد بازیگر سریال «دردویل» (Daredevil) حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز بر عهده برد پیتون که پیش‌تر در فیلم San Andreas با راک همکاری داشته، می‌باشد. 

فیلم «رمپیج» براساس یک بازی به نام Rampage ساخته شده است که در سال ۱۹۸۶ منتشر شد. در این بازی، بازیکنان کنترل یکی از سه هیولا که شامل یک گوریل بزرگ به نام جورج، یک تمساح به نام لیزی و یک گرگ پرنده به نام رالف می‌شود را در دست گرفته و اقدام به نابوی هرچیزی که بر سر راه‌شان قرار داشت، می‌کردند.

فیلم Rampage برای اکران در تاریخ سی‌و‌یکم فرووردین‌ماه ۱۳۹۷ (بیست آوریل ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: