بسته‌الحاقی Saw Chapter بازی Dead by Daylight منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

استودیو Behaviour Digital بسته‌الحاقی Saw Chapter که از سری فیلم‌های «اره» (The Saw) الهام گرفته است را برای بازی Dead by Daylight منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Dead by Daylight ابتدا در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سپس در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد. از آن زمان تاکنون این بازی بیش از سه میلیون نسخه فروش کرده است. حال در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، ناشر بازی یعنی شرکت Starbreeze و استودیو Behaviour Digital با انتشار تریلر از عرضه بسته‌الحاقی Saw Chapter را برای بازی خبر دادند. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید:

همان‌طور که در این تریلر قابل مشاهده است به جای رو‌به‌رو شدن با خود شخصیت Jigsaw، بازماندگان در بازی Dead by Daylight با دستار یار او به نام The Pig می‌شوند که به وسایل شکنجه جان کرامر (John Kramer)، شخصیت قسمت اول فیلم، از جمله تله‌ی Reverse Bear دسترسی دارد. همچنین در این بسته، بازیکنان یک باز‌مانده جدید به نام دیوید تپ (David Tapp) که در نسخه اول فیلم با هنرنمایی دنی گلاور (Danny Glover) به تصویر کشیده شد، برای انتخاب در مقابل خود دارند. در کنار موارد بالا، یک نقشه جدید که از یکی از مکان‌های فیلم اول به نام Gideon Meatpacking Plant الهام گرفته شده، نیز به بازی اضافه شده است. این مکان در واقع محل کار جان کرامر برای شکنجه محسوب می‌شود.

در بازی Dead By Daylight، بازیکنان وارد یک دنیای هیجان‌انگیز قایم‌باشک بازی مانند می‌شوند که در آن چهار بازیکن تقریبا بی‌دفاع باید خود را از دست یگانه قاتل بازی نجات دهند. هر دو طرف بازیکنان و قاتل بازی دارای شخصیت‌های متفاوت قابل انتخاب هستند.

بازی Dead By Daylight هم‌اکنون بر پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی و یا صفحه استیم بازی مراجعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: