بازیگر سریال Game of Thrones از تاریخ پخش این سریال در آپریل ۲۰۱۹ می‌گوید

توسط افراسیاب در ۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

انتظار برای مشخص شدن تاریخ پخش فصل آخر سریال محبوب کانال HBO با نام «بازی تاج و تخت» Game of Thrones بسیار سخت است، با‌این‌حال اخبار نه چندان قابل‌اطمینانی از تاریخ احتمالی آن به گوش می‌رسد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

خانم «مایسی ویلیامز» Maisie Williams که نقش «آریا استارک» Arya Stark را در سریال بازی می‌کند.اخیرا طی مصاحبه‌ای با سایت Metro تاریخ پخش سریال Game of Thrones را آپریل ۲۰۱۹ مصادف با فروردین ۱۳۹۸ می‌داند:

مرحله تولید فیلم در ماه دسامبر به پایان می‌رسد و در ماه آپریل اولین قسمت آن به نمایش در می‌آید. تقریبا چهار ماه زمان می‌برد. تغییرات بسیاری نسبت به گذشته خواهد داشت. و شما به هیچ عنوان نمی‌خواهید آن را از دست بدهید.ما مدیون طرفدارانمان هستیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم.

پیش‌ازاین نیز HBO سال ۲۰۱۹ را برای پخش فصل آخر سریال Game of Thrones تائید کرده بود. و آقای «پیتر دینکلاج» Peter Dinklage بازیگر نقش «تریون لنیستر» Tyrion Lannister در هفته گذشته به خبرگزاری Variety گفته بود که تقریبا نیمی از مرحله تولید فصل هشتم سریال تمام شده است. و توقع می‌رود که در تابستان پخش شود.

ما پس از شنیدن صحبت‌های ویلیامز سراغ HBO رفتیم اما آن‌ها هیچ یک از حرف‌های ویلیامز را تائید نکردند. اگر طبق صحبت‌های ویلیامز سریال در آپریل پخش شود تقریبا با تاریخ انتشار شش فصل نخست این سریال منطبق می‌شود که قسمت نخست همگی آن‌ها در آپریل و مارچ پخش شدند. تنها فصل هفتم سریال بود که در ماه جولای پخش شد.

فصل هشتم و آخر سریال Game of Thrones تنها شش قسمت خواهد داشت اما طول همگی آن‌ها بیش از یک ساعت زمان میبرد، چیزی حدود ۸۰ دقیقه یا بیشتر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: