نسخه فیزیکی بازی Darkest Dungeon: Ancestral Edition به‌زودی عرضه می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

به تازگی، استودیو «رد هووک» اعلام کرد نسخه فیزیکی بازی Darkest Dungeon: Ancestral Edition که پیش‌تر به صورت دیجیتالی عرضه شده بود، برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ به‌زودی عرضه خواهد شد. این عنوان، قرار است با همکاری شرکت Merge Games منتشر شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Darkest Dungeon: Ancestral Edition شامل بازی اصلی و دو بسته الحاقی منتشر شده برای این عنوان، با نام‌های The Crimson Court و The Shieldbreaker است. نسخه فیزیکی با قیمت ۳۹.۹۹ دلار برای نینتندو سوئیچ و ۲۹.۹۹ دلار برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

اقای «تیلور سیگمن»، از اعضای استودیو «رد هووک» درمورد انتشار نسخه فیزیکی بازی Darkest Dungeon: Ancestral Edition توضیحاتی ارائه کرد:

بسیاری از طرفداران خواستار انتشار نسخه فیزیکی بازی بودند، و شرکت Merge Games شریک مناسبی برای کمک به ما در این مسیر بود! ما از این‌که گزینه‎‌ای برای طرفداران به واسطه خرید نسخه فیزیکی بازی، فراهم کرده‌ایم هیجان زده هستیم.

در پایان این خبر، می‌توانید تصاویر منتشر شده از جعبه نسخه فیزیکی بازی را مشاهده کنید. قابل ذکر است، بازی Darkest Dungeon در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک، لینوکس، پلی‌استیشن ۴، ویتا، آی‌پد و نینتندو سوئیچ در دسترس است. نسخه Darkest Dungeon: Ancestral Edition هم قرار است در ماه مارس برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ عرضه گردد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: