سرورهای بازی Paragon تا سه ماه دیگر از دسترس خارج می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

استودیو «اپیک گیمز» در سال ۲۰۱۶ عنوانی با نام بازی Paragon را به صورت دسترسی اولیه عرضه کرد، که ترکیبی منحصر به فرد از سبک محبوب MOBA را با گیم‌پلی بازی ترکیب کرده است. هرچند، سازنده به تازگی اعلام کرد سرورهای این بازی در ماه آپریل برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق این اعلامیه، سرورهای بازی Paragon در تاریخ پنج شنبه، ۶ اردیبهشت برای همیشه از دسترس خارج خواهند شد. استودیو اپیک در ادامه دلیل این‌کار را توضیح می‌دهد:

ما احساس می‌کنیم، مسیر روشنی برای رشد Paragon که آن را به عناصر MOBA متصل کنیم، وجود ندارد که بتواند بازیکنان را در یک محیط مناسب باقی نگاه دارد. ما، به اندازه کافی روی  Paragon کار نکردیم تا بتوانیم وعده‌هایمان را تحقق بخشیم.

بنا بر همین، سرورهای بازی بر روی هر دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی  تا اردیبهشت ماه برای همیشه از دسترس خارج می‌شود. استودیو هم‌چنین خاطرنشان کرد، قابلیت بازپرداخت وجه را برای کاربران روی هر دو پلتفرم فراهم می‌کند تا بازیکنان بتوانند پولشان را پس بگیرند.

این موضوع، بی ارتباط به انتشار بازی محبوب Fortnite نیست، چرا که سازنده تمام تمرکز خود را صرف توسعه این عنوان کرده است. در پایان لازم به ذکر است، بازی Paragon در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‏‌های شخصی در دسترس بوده و سرورهای بازی نیز در تاریخ پنج شنبه، ۶ اردیبهشت از دسترس خارج می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: