قسمت جدیدی از فیلم Robocop در حال ساخت است

توسط میلاد شجری در ۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۸:۱۲

طبق گزارش منتشر شده، قسمت جدیدی از فیلم Robocop در حال ساخت می‌باشد که نویسنده نسخه اول فیلم نیز در آن دخالت دارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با اینکه فیلم «پلیس آهنی» (Robocop) یکی از بهترین فیلم‌های علمی-تخیلی در سال ۱۹۸۰ میلادی تلقی می‌شود، اما بسیاری از طرفداران قبول دارند که دنباله‌ها و نسخه‌های بازسازی که برای آن ساخته شدند، ناامیدکننده بودند. اما حال طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گزارشی حاکی از آن است که یک قسمت جدید از فیلم پلیس آهنی در حال ساخت است که «ادوارد نمیر» (Edward Neumeier)، نویسنده اولین فیلم مجموعه، در ساخت آن دخالت دارد.

نمیر اعلام کرد که فیلم جدید قرار است دنباله‌ای برای فیلم اصلی که در سال ۱۹۸۷ میلادی اکران شد، باشد و تمام قسمت‌های دیگر را نادیده بگیرد. وی در مصاحبه با مجله سرگرمی Zeitgeist گفت؛

ما اکنون اجازه نداریم که چیزه زیادی درباره‌ی آن بگوییم. تاکنون چندین فیلم از Robocop ساخته شده و اخیرا نیز یک نسخه بازسازی از آن منتشر شد. اما من می‌گویم که این می‌تواند به نوعی بازگشت به همان فیلم پلیس آهنی‌ای که همه‌ی ما دوست داشتیم، باشد که از آن‌جا شروع کرده و رو به جلو برویم. بنابراین در ذهن من، فیلم جدید پلیس آهنی دنباله‌ای برای فیلم اول خواهد بود و کمی بیشتر از یک فیلم با سبک قدیمی می‌باشد.

آخرین خبر از فیلم Robocop مربوط به سال ۲۰۱۵ میلادی می‌شد که اعلام شد، دنباله‌ای برای نسخه بازسازی سال ۲۰۱۴ میلادی ساخته می‌شود. اگر چه با توجه به صحبت‌هاب نمیر، به نظر این قضیه منتفی می‌باشد. فیلم Robocop اولین‌بار در سال ۱۹۸۷ میلادی با کارگردانی پل ورهوفن ظاهر و در ادامه نیز دو دنباله برای آن منتشر شد. قسمت دوم به نام Robocop 2 در سال ۱۹۹۰ میلادی، به کارگردانی اروین کرشنر منتشر شد و علارغم فروش عالی که در گیشه داشت اما نتوانست رضایت منتقدان را همراه داشته باشد. در سال ۱۹۹۳ نیز قسمت سوم به نام Robocop 3 به کارگردانی فرد دکر اکران شد که بیشتر مخاطبین بزرگسال خود را نادیده گرفته و تبدیل به فیلمی نوجوان پسند شده بود. همچنین دو سریال کوتاه در سال ۱۹۹۰، یک لایو اکشن، انیمیشن و بازی‌های ویدیوی نیز بر اساس پلیس آهنی‌ نیز منتشر شده است.

در سال ۲۰۱۴ میلادی، نسخه بازسازی فیلم RoboCop به کارگردانی ژوزه پادیلا، به روی پرده‌های سینما رفت. یوئل کینامن، گری الدمن، ایمی گارسیا، مایکل کیتون، ساموئل ال جکسون، ابی کورنیش، جی باروشل، جان پل راتن، جکی ارل هیلی، میگوئل فرر، جنیفر ایلی و تاتیانا جونز، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: