4 نظر

عضویت دنیای بازی در لیست رسانه‌های بازی‌های ویدیویی متعلق به ناشران بین‌المللی

توسط در10 ماه پیش
 

بعد از پیگیری‌ها و تلاش‌های تیم دنیای بازی، موفق شدیم تا روند شناساندن دنیای بازی را به‌عنوان رسانه‌ی بازی‌های ویدیویی به ناشران و سازندگان مطرح شروع کنیم که تاکنون نیز نتایج مثبتی دریافت کرده‌ایم؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اکنون، دنیای بازی در چهارده سالگی به‌سر می‌برد و ۱۳ سال تمام است که شما عزیزان، چه در روزهای خوب و چه بد، همراه ما بوده‌اید و این مطلب، در نقش یک خبررسانی کوچک برای اتفاقات و برنامه‌های خوب آینده است که تا پایان سال ۱۳۹۶ برخی از آنها را مشاهده خواهید کرد و برخی دیگر را از آغاز سال ۱۳۹۷ به بعد.

یکی از خبرهای خوبی که الان به شما می‌خواهیم بدهیم، این است که از این به بعد، ناشرانی مطرح چون «کپکام»، «سگا»، Telltale، Team 17، THQ Nordic، Tecmo Koei، SE و… نسخه منتقد از جدیدترین بازی‌های خود را برای دنیای بازی ارسال می‌کنند تا ما نیز دیگر بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن، تمام تلاش‌مان را برای نقد تمام و کمال از بازی مذکور، بکنیم. ما هر روز با ناشران مطرح در ارتباط هستیم و در تلاش برای جای‌گیری در لیست‌های رسانه‌های رسمی هر کدام.

تمامی اعضای دنیای بازی، تحریریه اخبار، مقالات، ویرایش‌گران و هر کسی که در حال حاضر برای مدتی است در تیم دنیای بازی فعال است و برای پیشرفت آن تلاش می‌کند، در راستای خبرهای خوبی که فقط می‌بایست برای انتشار آنان کمی صبور باشید، تلاش می‌کنند و به امید همراهی صمیمی‌تر شما، در این راه نه‌چندان آسان قدم برمی‌دارند.

با تشکر از همراهمی همیشگی شما؛ هر نظر، انتقاد، پیشنهاد و هر صحبتی که دارید، از خواندن و شنیدن آن خرسند می‌شویم.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه بازی The Banner Saga 3
 

شما باید ورود برای ارسال نظر