تاریخ انتشار بازی The Banner Saga 3 اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

در خبری تازه، استودیو Stoic Games تاریخ انتشار بازی The Banner Saga 3 را اعلام کرد. این عنوان، در تابستان ۲۰۱۸ عرضه می‌شود. این نسخه، سومین و آخرین شماره از این مجموعه است که قرار است برای رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی The Banner Saga 3 در اوایل سال ۲۰۱۷ از طریق کمپین کیک‌استارتر تأمین مالی شد. استودیو Stoic برای توسعه بازی مبلغ ۲۰۰ هزار دلار را درخواست کرده بود، در نهایت تا پایان این کمپین موفقی شدند مبلغ ۴۱۷ هزار دلار به دست بیاورند.

در ابتدا، انتظار نمی‌رفت که این بازی را بتوانیم در سال ۲۰۱۸ ببینیم، اما با توجه به اعلامیه سازنده، تابستان ۲۰۱۸ سرانجام خواهیم توانست این بازی را تجربه کنیم. بازی The Banner Saga در واقع یک سه‌گانه است که نتیجه‌گیری داستان و تصمیمات شما در شماره بعدی منتقل شده و تصمیمات به نوعی در روند ماجرا برای هر شماره تاثیر‌گذار است.

اولین شماره The Banner Saga در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و دنباله آن نیز در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. هم‌چنین، یک عنوان جداگانه در سبک چندنفره از همین عنوان، در سال ۲۰۱۳ با نام The Banner Saga: Factions نیز عرضه شده بود.

تاکنون، بازی The Banner Saga 3 تنها برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک معرفی شده، اما توسعه‌دهنده از انتشار این بازی بر روی دیگر پلتفرم‌ها ابراز علاقه کرده است. با توجه به معرفی نسخه‌های قبلی برای گوشی موبایل و کنسول‌ها، انتظار می‌رود این نسخه هم برای سایر پلتفرم‌ها در دسترس قرار بگیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: