جزئیات به‌روزرسان آینده بازی PUBG بر روی رایانه‌های شخصی اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

به‌روزرسان جدید بازی PUBG به‌زودی برای کاربران عرضه می‌شود، البته می‌توانید از امروز تغییرات این پچ را از طریق اجرای نسخه تست سرور نیز مشاهده کنید. شرکت PUBG Corp ادعا می‌کند، این به‌روزرسان عملکرد بازی را بهبود می‌بخشد و یک سری افزونه جدید هم به بازی اضافه می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

برای شروع، تغییراتی در منطقه‌ای که کاربران قبل از شروع بازی قرار می‌گیرند، ایجاد شده تا کیفیت سرور و کلاینت نیز بهتر عمل کند، برای این کار سازنده توضیحاتی ارائه می‌دهد:

پیش از این، همه بازیکنان با هم در یک مکان مشابه قرار می‌گرفتند تا بازی شروع شود. با توجه به تراکم بالای بازیکنان در منطقه کوچک، تاثیر زیادی بر روی سرور می‌گذاشت. برای حل این موضوع، چندین ناحیه برای بازیکنان قبل از شروع مسابقه اعمال کردیم. در نتیجه، عملکرد هر دو بخش سرور و کلاینت بهبود می‌یابد.

این به‌روزرسان، هم‌چنین زبان‌های روسی، ژاپنی و چینی را به صورت زیرنویس به بازی اضافه می‌کند. PUBG Corp هم‌چنین، از برنامه‌های خود برای آینده پیرامون تغییرات اضافه برای عملکرد هواپیما به اشتراک گذاشت.

آخرین به‌روزرسان منتشر شده PUBG بر روی رایانه‌های شخصی به بهینه‌سازی کلی و رفع اشکالات پرداخت. نسخه اکس‌باکس وان هم به‌روزرسانی‌های منظمی دریافت می‌کند که تازه‌ترین آن پیرامون به بهبود عملکرد کنترل بازی پرداخته است.

در پایان لازم به ذکر است، PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون برای هر دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در دسترس است. در این‌جا می‌توانید لیست تغییرات به‌روزرسان جدید PUBG را مشاهده کنید.

گیم‌پلی

  • بهینه سازی سرور و کلاینت با اعمال تغییرات جدید قبل شروع مسابقه
  • حذف اسلحه‌های موجود در نقشه جزیره قبل از شروع مسابقه

زبان

  • اضافه شدن فونت‌های روسی، ژاپنی و چینی
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: