«یوبی‌سافت» تغییراتی در زمان‌بندی مسابقات لیگ حرفه‌ای Rainbow Six Siege اعمال کرد

توسط سهیل حسینی در ۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

امروز، «یوبی‌سافت» درمورد یک سری تغییرات در سیستم برگزاری مسابقات لیگ حرفه‌ای Rainbow Six Siege برای سراسر جهان، جرئیاتی ارائه کرد. این شرکت، ساختار جدیدی را طراحی کرده که به پیشرفت Rainbow Six esports کمک می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

لیگ حرفه‌ای Rainbow Six تشکیل شده از دو فصل شش ماهه از ژوئن تا نوامبر و دسامبر تا مِی خواهد بود. هر فصل، توسط فینالیست‌های آن فصل به پایان می‌رسد، جایی که هشت تا از بهترین تیم‌های فصل در مناطق آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین برای رقابت‌های جهانی و جایزه‌ای به ارزش ۲۷۵ هزار دلار رقابت می‌کنند.

فرمت جدید از ماه ژوئن ۲۰۱۸ شروع می‎‌شود، ضمن این‌که فینال لیگ حرفه‌ای این فصل نیز در بهمن ماه در کشور کانادا به پایان می‌رسد. در زمان‌بندی آینده لیگ حرفه‌ای در ماه اگوست، کشور پاریس میزبان علاقه‌مندان با حضور ۱۶ تیم از سراسر جهان خواهد بود. در این برنامه، دو رویداد برگزار می‌شود که جایزه آن به ترتیب ۳۵۰ و ۵۰۰ هزار دلار است.

یوبی‌سافت هم‌چنین گفت، مسابقات منطقه‌ای در سراسر جهان از طریق ESL پیگیری می‌شود. یک جدول زمان‌بندی کامل از این مسابقات به زودی به اشتراک گذاشته می‌شود.

در این‌جا، زمان‌بندی مسابقات حرفه‌ای را در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ مشاهده می‌کنیم:

  • لیگ حرفه‌ای فصل هفتم – از ماه مارس تا مِی ۲۰۱۸
  • لیگ حرفه‌ای فصل هشتم – از ماه ژوئن تا نوامبر ۲۰۱۸
  • لیگ حرفه‌ای فصل نهم – از دسامبر ۲۰۱۸ تا مِی ۲۰۱۹

سال دوم از فصل چهارم بازی Rainbow Six Siege درحال حاضر در جریان است و مسابقات نهایی لیگ حرفه‌ای بر روی رایانه‌های شخصی در این فصل از سه شنبه، ۲۴ بهمن تا یکشنبه، ۲۹ بهمن در کشور کانادا ادامه خواهد داشت. جایزه این فصل ۵۰۰ هزار دلار است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: