دلایل عدم عرضه بازی Monster Hunter World بر روی نینتندو سوئیچ

توسط سهیل حسینی در ۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

بازی Monster Hunter World تنها تا چند روز دیگر بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود. نسخه رایانه‌های شخصی نیز تا اواخر سال ۲۰۱۸ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اما، «کپکام» تاکنون هیچ معرفی از نسخه نینتندو سوئیچ این عنوان نداشته است. در این‌جا، سازنده از دلایل عدم عرضه این عنوان بر روی کنسول سوئیچ سخن می‌گوید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دو تن از اعضای سازنده بازی Monster Hunter World یعنی «کانامه فوجیوکا» و «یوکا توکودا» اضهار داشتند این عنوان فعلا بر روی کنسول سوئیچ عرضه نمی‌شود که دلایل آن را در زیر مشاهده می‌کنید:

تا به این لحظه، ما هیچ‌گونه برنامه‌ای برای عرضه بازی‌مان بر روی کنسول نینتندو سوئیچ نداریم. بخشی از این دلایل مربوط به روند توسعه و ساخت چهار ساله بازی ارتباط دارد. در آن زمان، ما مجبور بودیم به سخت‎‌افزاری روی بیاوریم در نسل فعلی قدرت‌مندترین تا به این لحظه باشد، و این کنسول(ها) پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بودند. این تصمیم، قبل از این‌که کنسول سوئیچ معرفی گردد اتخاذ شده بود.

برای همین، ما تصمیم گرفتیم تا بهترین سخت‌افزار را برای ارائه طرح مفهومی خود ارائه دهیم. اگر ما می‌خواستیم تا بهترین خروجی بازی را داشته باشیم، بهترین پلتفرم برای رسیدن به آن چه بود؟ به همین دلیل، دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان برای ما بهتر بود.

بازی Monster Hunter World این جمعه برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود. علاوه بر این، بازی دارای یک پچ روز اولیه بسیار مهم است، زیرا بدون دریافت آن قادر به استفاده از محتوای آنلاین نخواهید بود. به‌روزرسانی ۱.۰۱ حجمی معادل ۸۱۵ مگابایت دارد، هرچند حجم نهایی برای هر پلتفرم در زمان عرضه کمی متفاوت خواهد بود. مهم‌تر از همه، به‌روزرسانی روز اول محتوای مختلفی در بخش آنلاین شامل رویدادهای جدید، گفتگو و دیگر ویژگی‌ها را اضافه خواهد کرد. این مورد به این معنی است که اگر پچ روز اول را دریافت نکنید، نمی‌توانید به محتوای اضافی دسترسی داشته باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: