بروزرسانی نسخه ۱.۰۹ بازی Call of Duty WWII منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۴ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer) بروزرسانی نسخه ۱.۰۹ بازی Call of Duty WWII را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty WWII از دیروز آغاز شده است اما حال در جدیدترین اخبار بازی، استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer) یک بروزرسانی جدید برای بازی منتشر کرده است که بنظر می‌رسد برای دسترسی به این رویداد بازیکنان باید آن‌ را دانلود نمایند. این بروزرسانی که نسخه بازی را به شماره ۱.۰۹ افزایش می‌دهد، کلی از باگ‌های بازی که مدتی است بازیکنان را عذاب می‌دهند، برطرف می‌کند.

از جمله تغییرات ایجاد شده توسط بروزرسانی ۱.۰۹ در بازی Call of Duty WWII می‌توان به افزایش سرعت بازگشت سلامتی، اضافه کردن Winter Carentan به چرخه نقشه اصلی و خاموش کردن شک و وحشت وارد شده از انفجار‌های حاصل از سربازان خودی اشاره کرد. این بروزرسانی همچینن، بیش از ۵۰ مورد از باگ‌های بازی در بخس چندنفره شامل بسته‌شدن ناگهانی بازی در صحنه‌های مختلف را برطرف می‌کند. بخش Nazi Zombie بازی نیز دست خوش تغییرات کوچکی شده و باگ‌های آن برطرف شده است.

بازی Call of Duty WWII در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. لازم به ذکر است که اولین بسته‌الحاقی بازی به نام The Resistance در تاریخ دهم بهمن‌ماه ۱۳۹۶ (۳۰ ژانویه ۲۰۱۸) عرضه می‌شود و محتویات جدیدی نظیر نقشه‌ها، اسلحه‌ها و غیره به آن اضافه می‌کند. برای مشاهده جزئیات کامل از تغییرات ایجاد شده به اینجا مراجعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: