در فیلم New Mutants خبری از لباس‌های ابرقهرمانی نخواهد بود

توسط میلاد شجری در ۴ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۰:۰۰

جاش بون، کارگردان فیلم New Mutants در مصاحبه‌ای اعلام کرد که در این فیلم خبری از لباس‌های ابرقهرمانی نخواهد بود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت «فاکس قرن بیستم» (۲۰th Century Fox) اخیرا تاریخ اکران فیلم «جهش یافته های جدید» (New Mutants) که در واقع اسپین آفی برای مجموعه X-Men است، را به سال ۲۰۱۹ میلادی موکول کرد و گزارشات حاکی از آن است که این شرکت می‌خواهد فیلم ترسناک‌تر از گذشته باشد. به همین دلیل جاش بون نیز در حال تبدیل کردن فیلم ابرقهرمانی به یک فیلم ترسناک و دلهره‌آور است. موفقیت‌ فیلم‌های «ددپول» (Deadpool) و «لوگان» (Logan) به شرکت فاکس این اعتماد به نفس را برای تولید فیلم‌های ابرقهرمانی متنوع را داده است و آن‌ها خواهان این هستند تا بون از حداکثر این موقعیت استفاده کرده و چنان فیلم ترسناکی بسازد که کابوس را به خواب طرفدران مجموعه مردان ایکس بیاورد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جاش بون مصاحبه‌ای با مجله امپایر انجام داده که از مواردی که فیلم New Mutants را منحصر به فرد می‌کند، صحبت کرده است. او گفته است؛

در فیلم New Mutants خبری از لباس‌های ابرقهرمانی نیست. همین یک مورد فیلم را متفاوت می‌کند.

البته این گفته، منطقی به نطر می‌رسد چرا که فیلم New Mutants درباره‌ی یک سری نوجوان جهش‌یافته است که بخاطر قدرتشان، بسیار خطرناک تلقی شده و نمی‌توانند کنار دیگر کودکان و حتی دیگر جهش‌یافته‌ها زندگی کنند.

بازیگرانی چون آنیا تیلور جوی بازیگر فیلم «جادوگر» (The Witch) در نقش Magik، میسی ویلیامز بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) در نقش Wolfsbane، چارلی هیتون بازیگر سریال «چیز‌های عجیب» (Stranger Things) در نقش Cannonball، بلو هانت بازیگر سریال «اصیل‌ها» (The Originals) در نقش Danielle Moonstar، هنری زاگا بازیگر «۱۳ دلیل برای اینکه» (۱۳Reasons Why) در نقش Sunspot و آلیس براگا بازیگر فیلم «من یک افسانه‌ام» (I Am Legend) در نقش دکتر سسیلیا ریس، در فیلم New Mutants حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم نیز بر عهدای «جاش بون» (Josh Boone) می‌باشد.

فیلم «جهش یافته های جدید» (New Mutants) برای اکران در تاریخ سوم اسفند‌ماه ۱۳۹۷ (بیست‌و‌دوم فوریه ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: