سه بازی جدید مایکروسافت در زمان عرضه به سرویس گیم پس اکس‌باکس اضافه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۴ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

هنگامی که برای اولین بار، شرکت «مایکروسافت» از سرویس گیم پس رونمایی کرد، بسیاری معتقد بودند این برنامه مشابه سرویس PlayStation Now شرکت «سونی» است که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد دوباره بتوانند بازی‌های قدیمی را روی کنسول اکس‌باکس وان تجربه کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، مایکروسافت اعلام کرد، بازی Sea of Thieves برای مشترکین سرویس گیم پس در همان تاریخ عرضه رسمی این عنوان، یعنی سه شنبه، ۲۹ اسفند در دسترس قرار می‌گیرد. البته این تمام ماجرا نیست، تعدادی از عناوین انحصاری شرکت مایکروسافت نیز قرار است به این لیست اضافه شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به دو بازی State of Decay 2 و Crackdown 3 اشاره کرد.

پیشنهاد مایکروسافت برای کاربران از تاریخ سه شنبه، ۲۹ اسفند شروع می‌شود. روال کار به این شکل است که کارت‌های اشتراک شش ماهه سرویس گیم پس در خرده‎‌فروشی‌های منتخب نظیر گیم‌استاپ در دسترس قرار خواهد گرفت، قیمت این کارت‌ها ۶۰ دلار بوده و با این‌کار، می‌توان به جا این‌که به فروشگاه بروید و بازی جدید خریداری کنید، یک اشتراک شش ماهه از سرویس گیم پس تهیه کرده و تمام بازی‌های جدید مایکروسافت که در این دوره شش ماهه عرضه می‌شوند را می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی دیگر، تجربه کنید.

البته بین سرویس گیم پس و تهیه بازی به صورت جداگانه یک تفاوت هم وجود دارد به محدودیت زمانی است که با سرویس گیم پس وجود دارد. شما تا زمانی مشخص می‌توانید به بازی موردنظر خود دسترسی داشته باشید، و اگر بخواهید آن بازی را برای همیشه برای خود داشته باشید، نیاز دارید تا آن را به صورت جدا خریداری کنید.

در پایان لازم به ذکر است، دو بازی به تازگی اعلام شد که قرار است از سرویس گیم پس حذف شوند. برای دیدن خبر می‌توانید روی همین لینک کلیک کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: