تمام اطلاعاتی که باید درمورد بتای Sea of Thieves بدانیم

توسط سهیل حسینی در ۳ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۸:۳۰

همان‌طور که اطلاع دارید و طبق اعلامیه سازنده، بتای Sea of Thieves از تاریخ چهارشنبه، ۴ بهمن لغایت دوشنبه، ۹ بهمن ادامه خواهد داشت. در ادامه، اطلاعاتی قبیل زمان دقیق شروع بتا، پیش‌دانلود و سایر موارد را می‌توانید مشاهده کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اول از همه، نسخه بتای Sea of Thieves بر روی هر دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان اجرا می‌شود و این بازی از قابلیت کراس-پلی نیز بین دو پلتفرم مذکور در نسخه بتا پشتیبانی می‎‌کند.

تاریخ شروع نسخه بتا : تاریخ شروع نسخه بتا چهارشنبه، ۴ بهمن خواهد بود و تا پایان روز دوشنبه، ۹ بهمن ادامه دارد.

چگونه می‌توان کد فعال‌سازی نسخه بتا را به‌دست آورد؟ در این‌جا، دو راه وجود دارد که بتوانید به این کد دسترسی پیدا کنید. راه اول، ثبت‌نام در خبرنامه بازی Sea of Thieves تا قبل ۱ دسامبر بود؛ پس اگر این‌کار را نکرده‎اید این روش دیگر در دسترس نیست.

تنها راه باقی‌مانده، پیش‌خرید بازی هست و اگر قبلا به صورت دیجیتالی این عنوان را از فروشگاه اکس‌باکس یا ویندوز تهیه کرده‌اید، نسخه بتا در اکانت شما به صورت خودکار ظاهر می‌شود. اگر هم بازی را از طریق خرده‌فروشی پیش‌خرید کرده‌اید، با کدی که دریافت کرده‌اید و فعال‌سازی آن می‌توانید به نسخه بتا دسترسی پیدا کنید.

زمان پیش‌دانلود بازی چه زمانی هست؟ ۲۴ ساعت قبل از شروع نسخه بتا، این فرایند در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در صورتی که بازی را پیش‌خرید کرده باشید، از همین الان می‌توانید نسخه بتا را در اکانت خود مشاهده و آن را نصب و دانلود کنید.

محتوای نسخه بتا شامل همه چیزی که قرار است در نسخه کامل Sea of Thieves ارائه شود، نیست. اما باید توجه داشته باشید که قسمت قابل توجهی از مناطق بازی برای اکتشاف در نسخه بتا قرار داده شده که از جمله آن‌ها می‌توان به جزایر با غنائم مخفی اشاره کرد. در پایان لازم به ذکر است، بازی Sea of Thieves در تاریخ سه شنبه، ۲۹ اسفند برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: