«یوجی ناکا»، خالق سونیک، برای ساخت عنوانی جدید به «اسکوئر انیکس» پیوست

توسط سهیل حسینی در ۳ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

امروز، آقای «یوجی ناکا»، خالق سونیک، امروز در صفحه توئیتر خود اشاره کرد که مدت کوتاهی است به شرکت «اسکوئر انیکس» پیوسته است. ناکا هم‌چنین اشاره کرد که در روند توسعه بازی جدیدی مشغول بوده و هدف‌اش هم ساخت یک عنوان لذت‎‎‌بخش است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

متن پیام منتشر شده ناکا در توئیتر به شرح زیر است:

خیلی کوتاه می‌گویم که در ماه ژانویه به اسکوئر انیکس پیوستم. به مانند گذشته، به یک تیم توسعه بازی پیوسته‌ام و در حال توسعه بازی در این شرکت هستم. من، قصد دارم یک بازی لذت‌بخش را توسعه بدهم، لطفا منتظر باشید.

در توئیت ژاپنی که توسط ناکا منتشر شده، او توضیح می‌دهد که از این‌که روی یک چالش جدید در اسکوئر انیکس کار می‌کند هیجان‌زده است، چرا که این عناوین این شرکت طیف وسیعی از سبک‌ها را در اختیار دارد.

قابل ذکر است، یوجی ناکا عمدتا به عنوان خالق بازی Sonic the Hedgehog شناخته می‌شود، البته رزومه کاری این شخص فراتر از ساخت این بازی است. او، به عنوان یک برنامه‌نویس در ساخت عناوین اولیه از بازی‌های سری Phantasy Star حضور داشته و هم‌چنین خالق عناوینی نظیر Nights into Dreams و ChuChu Rocket! در سال ۱۹۸۴ نیز بوده است.

در طول یک دهه گذشته، ناکا بیشتر در مقام تهیه‌کننده بوده و آخرین عنوان کنسولی او، بازی Rodea the Sky Soldier برای پلتفرم‌های نینتندو وی، وی‌یو و ۳DS بوده است. در پایان لازم به ذکر است، ناکا هیچ‌گونه اطلاعات بیشتری درمورد عنوانی که درحال حاضر روی آن کار می‌کند ارائه نکرده و باید منتظر خبرهای بیشتری در آینده باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: