فیلم Black Widow احتمالا در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران خواهد شد

توسط میلاد شجری در ۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

یک گزارش جدید حاکی از این است که استودیو مارول قصد دارد فیلم مستقل شخصیت «بیوه سیاه» (Black Widow) را برای اکران در سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی کند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو مارول (Marvel Studios) سرانجام پس از سال‌ها قصد دارد تا فیلم مستقلی از شخصیت «بیوه سیاه» (Black Widow) با هنرنمایی «اسکارلت جوهانسون» (Scarlett Johansson) را تولید نماید. اخیرا نیز این استودیو با خانم «جک شفر» (Jac Schaeffer) نوسینده فیلم‌های The Shower و Timer وارد مذاکره شد و در نهایت وی به عنوان نویسنده فیلنامه فیلم «بلک ویدو» با هنرنمایی اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانوف ملقب به بیوه سیاه انتخاب شد. او قرار است به زودی با جوهانسون برای گفت‌و‌گو درباره‌ی جزئیات ملاقات نماید.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و گزارش منتشر توسط وبسایت «دیلی میل»؛ استودیو مارول قصد برنامه‌ریزی برای اکران فیلم Black Widow در سال ۲۰۲۰ میلادی را دارد که با توجه به روند نوشتن فیلنامه، بنظر قابل انجام باشد. البته مارول باید در اقدام بعدی به انتخاب کارگردان، تیم تولید و دیگر بازیگران فیلم بپردازد. فیلم‌برداری نیز باید در تاریخ ۲۰۱۹ میلادی آغاز شود تا فیلم Black Widow به یکی از سه فیلم شرکت مارول در سال ۲۰۲۰ میلادی شود.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، در حال حاضر شرکت مارول قصد دارد تا سه فیلم در سال ۲۰۲۰ میلادی و به ترتیب در تاریخ‌های دوازدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ (یکم می ۲۰۲۰)، هفدهم مرداد‌ماه ۱۳۹۹ (هفتم آگوست ۲۰۲۰) و شانزدهم آبان‌ماه ۱۳۹۹ (ششم نوامبر ۲۰۲۰) اکران نماید. یکی از این سه فیلم، قسمت سوم فیلم «نگهبانان کهکشان» یعنی Guardians of the Galaxy Vol. 3 خواهد بود و از آن جایی که قسمت دوم در ماه می سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شد و توانست فروش بسیار عالی را در جهان کسب کند، مارول شاید قسمت سوم را نیز در ماه می ۲۰۲۰ اکران نماید. از طرف دیگر فیلم «دکتر استرنج» نیز در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شد و این ممکن است که مارول قسمت دوم این فیلم را نیز برای اکران در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی نماید. بدین ترتیب، فقط تاریخ هفدهم مرداد‌ماه ۱۳۹۹ (هفتم آگوست ۲۰۲۰) برای اکران فیلم Black Widow باقی می‌ماند.

اسکارلت جوهانسون اولین‌بار به عنوان یک مامور S.H.I.E.L.D که تبدیل به یکی از اعضای گروه «انتقام‌جویان» (Avengers) شده در فیلم «مرد آهنی ۲» (Iron Man 2) ظاهر شد. در ادامه شخصیت «بیوه سیاه» (Black Widow) در چهار فیلم دیگر دنیای سینمایی مارول به نام‌های «انتقام‌جویان» (The Avengers) در سال ۲۰۱۲، «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» (Captain America: The Winter Soldier) در سال ۲۰۱۴، «انتقام‌جویان: عصر اولتران» (The Avengers: Age of Ultron) در سال ۲۰۱۵ و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» (Captain America: Civil War) نیز حضور یافت و قرار است در فیلم «انتقام جویان: جنگ بی نهایت» (Avengers: Infinity War) و فیلم «انتقام جویان ۴» (Avengers 4) نیز هنرنمایی کند. این دو فیلم به ترتیب در تاریخ‌های چهاردهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ (چهارم می ۲۰۱۸) و سیزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ (سوم می ۲۰۱۹) اکران خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: