تماشا کنید:‌ تریلر سینمایی بسته‌ Blade of Galadriel بازی Middle-earth Shadow of War منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۲:۳۰

استودیو مونولیث تریلر سینمایی بسته‌الحاقی داستانی Blade of Galadriel بازی Middle-earth Shadow of War را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طرفداران بازی Middle-earth Shadow of War به زودی به انجام ادامه داستان بازی به لطف عرضه بسته‌الحاقی Blade of Galadriel خواهند پرداخت. استودیو مونولیث امروز در جدیدترین اخبار بازی و در جریان یک استریم زنده که از یوتیوب رسمی بازی پخش شد، تریلر سینمایی این بسته‌الحاقی داستانی را منتشر کردند که تصاویری از صحنه‌های ابتدایی بازی را به نمایش می‌گذارد.

بسته‌الحاقی Blade of Galadriel بازی Middle-earth Shadow of War در ماه آینده سال جاری میلادی با قیمت ۱۴.۹۹ دلار عرضه می‌شود و بازیکنان در آن نقش شخصیت Eltariel برعهده دارند. در زیر می‌توانید تریلر سینمایی این بسته‌الحاقی را مشاهده نمایید:

توجه: این تریلر حاوی اسپویل است” اگر قسمت داستانی بازی اصلی را به اتمام نرسانده‌اید، از دیدن آن پرهیز کنید.

بازی Middle-earth: Shadow of War ادامه‌ای بر بازی Shadow of Mordor است که توسط استودیو مونولیث ساخته و توسط شرکت برادران وارنر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴،اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. لازم به ذکر است بعد از Blade of Galadriel، بسته‌الحاقی The Desolation of Mordor به عنوان آخرین بسته بازی در ماه می ۲۰۱۸ با قیمت ۱۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: