مدیرعامل «اکتیویژن» به‌زودی این شرکت را ترک خواهد کرد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ دی ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

آقای «اریک هیرشبرگ»، مدیرعامل شرکت «اکتیویژن» بعد از هشت سال کار در این سازمان، اعلام کرد در اسفند ماه این شرکت را ترک خواهد کرد. این موضوع توسط «اکتیویژن» تایید شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«هیرشبرگ» در بیانیه‌ای درمورد ترک این شرکت را توضیح داد:

خدمت کردن به عنوان مدیرعامل در شرکت اکتیویژن برای من مایه افتخار بود و هیجان زیادی داشت. این یک شرکت شگفت‌انگیز است که به طور معمول تجربه‌های حماسی را برای طرفداران ما به ارمغان می‌آورد که هیچ شرکت دیگری نمی‌تواند به مانند آن باشد. جز تحسین تیم فوق‌العاده‌ای که من به عنوان رهبر آن بودم، چیز دیگری نمی‌توانم بگویم. هم‌چنین، از «بابی» برای دادن این فرصت فوق‌العاده و دادن یک فرصت شغلی مناسب در این شرکت از او قدردانی می‌کنم.

هم‌چنین، «بابی کوتیک» مدیرعامل «اکتیویژن بلیزارد» هم در بیانیه‌ای اعلام کرد:

در دوران مدیرعاملی «اریک»، ما عملکردی تاریخی و موفقیت‌های زیادی داشتیم. اریک، یک رهبر الهام‌بخش است و دلمان برای خلاقیت و سخت‌کوشی او تنگ خواهد شد. او تیم خود را در بهترین موقعیت از نظر تجاری ترک می‌کند و از او کمال قدردانی و تشکر را داریم.

در زمان فعالیت «هیرشبرگ»، دو بازی Call of Duty: WWII و Destiny 2 توانستند به عنوان بازی‌های پرفروش ۲۰۱۷ شناخته شوند و به طور کلی، مجموعه «ندای وظیفه» (Call of Duty) در طی ۹ سال گذشته در زمینه بازده و درآمد در آمریکای شمالی پیشتاز بوده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: