بتای محدود بازی Hunt: Showdown ماه بعد در دسترس قرار می‌گیرد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ دی ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

استودیو «کرایتک»، تاریخ شروع نسخه بتای محدود بازی Hunt: Showdown را اعلام کرد. نسخه بتا در آبان ماه معرفی شد و قرار است در نیمه اول بهمن در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که قبلا هم گفته شده بود، یک گروه انتخابی از کاربران رایانه‌های شخصی به نسخه آزمایشی بازی Hunt: Showdown دعوت خواهند شد. در طول بتای محدود، تیم سازنده سعی دارد با ارائه این نسخه به بررسی گیم‌پلی، تعادل و هم‌چنین دریافت بازخوردهای مختلف از جامعه طرفداران درمورد این بازی، بپردازد.

محتوای جدید هم در قالب سلاح‌های جدید، تجهیزات، رتبه‌بندی و ویژگی‌های دیگر شامل می‌شود که به طور منظم در طول دوره آزمایش در دسترس قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است، افرادی که برای نسخه بتا ثبت‌نام کرده‌اند، به صورت تصادفی برای ورود به بتای محدود انتخاب خواهند شد. برای ثبت‌نام هم می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

بازی Hunt: Showdown هم‌چنین به‌صورت دسترسی اولیه قرار است در شبکه استیم هم عرضه شود که فعلا تاریخ مشخصی برای آن اعلام نشده است. Hunt: Showdown یک بازی چندنفره رقابتی است که از هر دو عناصر PVP و PVE بهره می‌برد و در هر مسابقه تا ۱۰ بازیکن به‌صورت تک‌نفره یا در دو تیم مختلف رقابت می‌کنند. نسخه بتا در تاریخ سه شنبه، ۱۰ بهمن شروع می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: