0 نظر

مجموعه Dark Souls Trilogy Box برای پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

توسط در 11 ماه پیش
 

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) از مجموعه Dark Souls Trilogy Box برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چند روز پیش بود که شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) و استودیو فرام سافتور (From Software)، به ترتیب ناشر و سازنده سری، در جریان رویداد Nintendo Direct  از نسخه ریمستر نسخه اول مجموعه دارک سولز با نام Dark Souls: Remastered برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی رونمایی کردند. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت ناشر بازی از مجموعه Dark Souls Trilogy Box رونایی کرد که فقط قرار است برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

مجموعه Dark Souls Trilogy Box شامل تمامی سه عنوان از سری دارک سولز یعنی Dark Souls: Remastered، Dark Souls II: Scholar of the First Sin و Dark Souls III: Fire Fades Edition می‌شود. در کنار بازی‌ها اما اولین آیتمی که در هنگام رو‌به‌رو شدن با این مجموعه چشم شما را خواهد گرفت، یک جفت قفسه کتاب می‌باشد که به شکل شوالیه‌ی کاور‌های بازی طراحی و ساخته شده است. به‌علاوه، در این مجموعه تمامی موسیقی‌های متن سه بازی سری نیز قرار داده شده که بین شش دیسک تقسیم شده‌اند. همچنین، تعداد ده تصویر هنری به همراه یک قاب و سه کتاب که به توصیف تمامی آیتم‌های سری دارک سولز پرداخته‌اند، در مجموعه Dark Souls Trilogy Box جای گرفته‌اند.

نکته ناامیدکننده درباره‌ی مجموعه Dark Souls Trilogy Box این است که فقط در کشور ژاپن عرضه خواهد شد و تاکنون هیچ صحبتی از عرضه آن در غرب به میان نیامده است. قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده نیز ۴۹.۸۰۰ ین می‌باشد که معادل با ۴۵۰ دلار است. درحالی که این مجموعه شامل محتویات جالبی است که مطمئنا طرفداران سرسخت سری دارک سولز عاشق آن‌ها خواهند شد. اما با توجه به اینکه بسیاری از کاربران بازی‌های Dark Souls II و Dark Souls III را در اختیار دارند، این قیمت بالا به‌نظر می‌رسد.

مجموعه Dark Souls Trilogy Box همزمان با بازی Dark Souls: Remastered در تاریخ چهارم خرداد ۱۳۹۷ (بیست‌و‌چهارم می سال ۲۰۱۸) در ژاپن عرضه خواهد شد. در زیر می‌توانید نصاویر منتشر شده از این مجموعه را مشاهده نمایید:

 

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر