تماشا کنید: بسته‌الحاقی The Darkest Shore برای بازی Call of Duty WWII معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۲۲ دی ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

قسمت دوم از حالت Nazi Zombie بازی Call of Duty WWII به نام The Darkest Shore معرفی شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اکتیویژن در جدیدترین اخبار بازی، تریلری از محتویات آینده حالت Nazi Zombie بازی Call of Duty WWII منتشر کرد. این تریلر، بسته‌الحاقی The Darkest Shore را به نمایش می‌گذارد که در واقع قسمت دوم از حالت زامبی بازی محسوب می‌شود و وقایع آن چند روز بعد از حوادث Mittelburg اتفاق می‌افتد. اینتلی که توسط قهرمانان بازی دریافت شد، مشخص کرد که Doktor Straub در جزیره‌ای در شمال کشور آلمان مخفی شده است. دورتادور این جزیره را مهی غلیظ پوشانده و از هر طرف نیز توسط Luftwaffe و Kriegsmarine محافظت می‌شود. البته، در این میان زامبی‌ها نیز وجود دارند که کار را برای شما سخت‌تر خواهند کرد. خطرات بسیاری در این جزیره قهرمانان بازی یعنی ماری، دروستن، اولیویا و جفرسون را تهدید می‌کند. آن‌ها باید نهایت تلاش خود را کرده تا بر محافظ‌ها و زامبی‌های جزیره چیره شده و پرده از راز‌های آن بردارند.

بسته‌الحاقی The Darkest Shore بخشی از بسته بزرگ جدید بازی به نام The Resistance خواهد بود که در تاریخ دهم بهمن‌ماه ۹۶ (سی‌ام ژانویه ۲۰۱۸) ابتدا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و کمی بعد نیز برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضخ خواهد شد. بسته  The Resistance علاوه بر محتویات بخش زامبی، شامل سه نقشه چند نفره جدید بهمراه یک ماموریت حالت War به نام Operation Intercept می‌شود.

بازی Call of Duty WWII در ماه نوامبر ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست از نظر منتقدین نتیجه تقریبا رضایت‌بخشی را حاصل کند. در زیر می‌توانید تریلر معرفی بسته‌الحاقی The Darkest Shore بازی Call of Duty WWII را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: