تماشا کنید: تریلر جدیدی از سریال Black Lightning منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۲ دی ۱۳۹۶ , ۱۴:۳۰

شبکه CW تریلر جدیدی از سریال Black Lightning منتشر کرد که بازگشت شخصیت «بلک لایتنینگ» با بازی «کرس ویلیامز» را به نمایش می‌گذارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شبکه CW در جدیدترین اخبر سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از سریال Black Lightning منتشر کرد که شامل تصاویر جدید از سریال می‌باشد و در آن شاهد بازگشت شخصیت بلک لایتنینگ با بازی «کرس ویلیامز» (Cress Wiliams) هستیم.

داستان سریال «آذرخش سیاه» (Black Lightning) درباره جفرسون پیرس با بازی کرس ویلیامز که یک مرد پر رمز و راز است، می‌باشد. وی پدر دو دختر و مدیر یک مدرسه بوده و همچنین پناهگاه امنی برای جوانان محله که از خشونت باند‌های جنایتکار رنج می‌برند،‌ محسوب می‌شود. او در واقع یک قهرمان برای جامعه خود می‌باشد، اما نه سال پیش به طرز دیگری قهرمان بود. به جفرسون پیرس یک هدیه و قدرت ابرانسانی داده شده بود که می‌توانست الکتریسیته را کنترل کند. او با پوشیدن لباس بلک لایتنینگ سعی بر این داشت که خیابان‌های شهر خود از جنایتکاران در امان نگه دارد. بعد از اینکه آسیب زیادی به خانواده‌اش وارد شد، جفرسون تصمیم گرفت که لباس ابرقهرمانی خود را کنار گذاشته و یک مدیر مدرسه و پدری برای دخترانش شود و از راه‌های دیگری به شهرش کمک کند. حدود ده سال بعد که روز‌های مبارزه با جنایتکاران پشت سر جفرسون قرار داشتند یا او تقریبا اینجور فکر می‌کرد، اما با گسترش سریع جرم و جنایت در شهر و تهدید شدن کسانی که به آن‌ها اهمیت می‌داد توسط یک گروه جنایتکار محلی به نام The One Hundred، بلک لایتنینگ تصمیم به بازگشت می‌گیرد. در زیر می‌توانید تریلر جدید این سریال را مشاهده نمایید:

شخصیت بلک لایتنینگ به عنوان یکی از اولین ابرقهرمانان آمریکایی-آفریقایی کامیک‌های دی سی شهرت دارد و همچنین یکی از اولین قهرمانان سیاه‌پوست به حساب می‌آید که قرار است یک سریال لایو-اکشن تلویزیونی براساس‌اش ساخته شود. در سریال Black Lightning بازیگرانی چون «کرس ویلیامز» (Cress Wiliams) در نقش «جفرسون پیرس» (Jefferson Pierce) ملقب به بلک لایتنینگ، «کریستین آدامز» (Christine Adams) در نقش همسر سابق جفرسون، «نفسا ویلیامز» (Nafessa Williams) در نقش «آنیسا پیرس» (Anissa Pierce) ملقب به Thunder و «چاینا ان مک کلین» (China Anne McClain) در نقش «جنیفر پیرس» (Jennifer Pierce) در این سریال حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خبری مرتبط، چندی پیش بود که پوستری از شخصیت Thunder با هنرنمایی نفسا ویلیامز منتشر شد که از اینجا قابل مشاهده است. سریال «آذرخش سیاه» (Black Lightning) در تاریخ بیست‌و‌ششم دی‌ماه ۹۶ (شانزدهم ژانویه ۲۰۱۸) از شبکه تلویزیونی CW پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: