تماشا کنید: تمدن گرجستان برای گسترش‌دهنده Rise and Fall بازی Civilization VI معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۲۲ دی ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

استودیو «فیرکسیس گیمز» (Firaxis Games) اعلام کرد که تمدن گرجستان به رهبری تامار یکی دیگر از تمدن‌های گسترش‌دهنده Rise and Fall بازی Civilization VI خواهد بود؛‌ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

حدود یک ماه پیش بود که اولین گسترش‌دهنده بزرگ بازی Civilization VI به نام Rise and Fall معرفی شد و معلوم شد که قرار است در تاریخ نوزدهم بهمن‌ماه ۹۶ منتشر شود. از زمان معرفی تاکنون نیز استودیو فیرکسیس گیمز (Firaxis Games) و شرکت ۲K،‌ به ترتیب سازنده و ناشر بازی Civilization VI با معرفی تمدن‌ها و رهبران جدید این گسترش‌دهنده، انتظارات را بالا برده‌اند. حال در جدیدترین اخبار بازی، این دو از یک تمدن و رهبر دیگر نیز رونمایی کرده‌اند. تمدن گرجستان به رهبری تامار، یکی از شناخته شده‌ترین و معروف‌ترین رهبران این کشور، به عنوان یکی دیگر از تمدن‌های بازی Civilization VI که بهمراه گسترش‌دهنده Rise and Fall عرضه خواهد شد، معرفی شد.

رهبر تمدن گرجستان یعنی تامار به عنوان یک شاهزاده متولد شد و بعد‌ها به قدرت رسید و تحت اتفاقاتی به رهبر این تمدن تبدیل شد. در دوره حکومت که او، قلمرو کشور گسترش یافت. وی همچنین در کنار اینکه فرد مذهبی بود، به آثار هنری علاقه داشت و زمینه پیشرفت گرجستان در زمینه هنر را فراهم کرد.

قدرت یگانه و اصلی تمدن گرجستان در بازی Civilization VI، به نام Strength in Unity شناخته می‌شود که پس از ورود بازیکنان به عصر طلایی در بازی، جوایز ویژه‌ای را در اختیارشان می‌گذارد. در این میان، قدرت اصلی و یگانه تامار نیز Glory of the World Kingdom and Faith نام دارد که در هنگام شروع Protectorate War، ایمان بیشتری را به تمدن گرجستان می‌دهد و  همچنین سفیران را بیشتری را به شهر‌‌هایی که دارای مذهب یکسانی با بازیکن هستند، ارسال می‌کند.

همچون سایر تمدن‌های بازی،‌ تمدن گرجستان نیز دارای سرباز‌های خاص خود است که در هنگام قرارگرفتن در مناطق پر تپه، جوایز مبارزه‌ی بیشتری خواهند یافت. بنای مخصوص تمدن گرجستان نیز Tsikhe نام دارد که جایگزین Renaissance Wall می‌شود و نسبت به‌ آن‌ها، ارزان‌تر است و ایمان بیش‌تری هم برای بازیکن به ارمغان می‌آورد. در زیر می‌توانید ویدیو اولین نگاه به تمدن گرجستان در بازی Civilization VI را مشاهده نمایید:

گسترش‌دهنده Rise and Fall بازی Civilization VI در تاریخ نوزدهم بهمن‌ماه ۹۶ (هشتم فوریه ۲۰۱۸) عرضه خواهد شد. بازی Civilization VI روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: