0 نظر

تعداد بازیکنان بازی PUBG روی ایکس‌باکس وان از سه میلیون نفر عبور کرد

توسط در 11 ماه پیش
 

استودیو PUBG Corp ساعاتی پیش اعلام کرد که تعداد بازیکنان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار بازی PUBG روی کنسول ایکس‌باکس وان از مرز سه میلیون نفر عبور کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از یک ماه از زمانی که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds از طریق سرویس Xbox Game Preview برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شد، می‌گذرد و اکنون PUBG روی این کنسول به تعداد بازیکنان جدید دست یافته است. استودیو PUBG Corp و شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش در جدیدترین اخبار بازی اعلام کردند که تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از سه میلیون نفر بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را روی کنسول ایکس‌باکس وان تجربه کرده‌اند.

بازی PUBG در ۴۸ ساعت اولی که برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شد به تعداد یک میلیون بازیکن دست یافت و حالا با گذشت ۱۹ روز از این رقم به سه میلیون نفر افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که نسخه‌ی کنسولی بازی از زمان انتشار تاکنون مشکلات زیادی نظیر انواع باگ، لگ و افت فریم ریت رنج برده است. البته در این میان سازندگان نیز از بازی به خوبی پشتیبانی کرده و با انتشار بروزرسانی‌های متعدد سعی بر طرف کردن این مشکلات در کنار ارائه محتویات جدید دارند. در نهایت لازم به ذکر است بزرگترین محتویاتی که برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی شامل نقشه جدید Miramar عرضه شده، به زودی برای ایکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد.

در خبری مرتبط، چندی پیش نیز تعداد کاربران همزمان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds روی رایانه‌های شخصی از سه میلیون نفر عبور کرد. برای اطلاع از اخبر بیشتر درباره‌ی این عنوان به تگ بازی PUBG مراجعه نمایید.

بازی PUBG هم‌اکنون روی رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس می‌باشد.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر