تاریخ انتشار بازی God of War به زودی اعلام خواهد شد

توسط میلاد شجری در ۲۱ دی ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

طبق گفته کریس آشیمینه (Chris Ashimine) یکی از مدیران شرکت سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، تاریخ انتشار بازی God of War به زودی اعلام خواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی God of War یکی از موردانتظار‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ میلادی است و بازیکنانی بسیاری در سراسر جهان منتظر عرضه این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هستند. در حالی که تاکنون خبری از تاریخ انتشار رسمی بازی از سوی استودیو سانتا مونیکا منتشر نشده است اما حال در جدیدترین اخبار بازی، کریس آشیمینه یکی از مدیران شرکت سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی که وظیفه بومی‌سازی بازی God of War در قاره آسیا و به‌خصوص ژاپن را برعهده دارد، گفته است که تاریخ انتشار این بازی به زودی اعلام خواهد شد.

کریس آشیمینه که وظیفه بومی‌سازی بازی God of War را برای کشور ژاپن برعهده دارد، در مصاحبه‌ای با مجله مجله فامیتسو که به صورت هفتگی در ژاپن منتشر می‌شود، این خبر را اعلام کرده است. علاوه بر این، او قول یک بومی‌سازی عالی از بازی را برای طرفداران ژاپنی آن داد.

در خبری مرتبط، کوری بارلوگ، کارگردان بازی، اعلام کرد که نسخه‌های بعدی این مجموعه ممکن است در دوران مصر باستان یا سرزمین مایا‌ها جریان داشته باشد. قبل‌تر از آن نیز شرکت سایدشو کالکتیبلز از مجسمه ۳۵۰ دلار این عنوان که شامل کراتوس و آترئوس می‌شد، رونمایی کرد. برای مشاهده اخبار بیشتر از این عنوان به تگ بازی God of War مراجعه فرمایید.

بازی God of War در سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به صورت انحصاری عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: