نینتندو انتظار فروش ۲۰ میلیون واحد نینتندو سوئیچ تا پایان سال مالی آینده دارد

توسط افراسیاب در ۲۰ دی ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۷

با به پایان رسیدن سال ۲۰۱۷ نینتندو سوئیچ با فروش ۱۰ میلیون واحد توانست به هدف اولیه خود در سال گذشته دست یابد. که این موفقیت باعث شده توقع این شرکت برای فروش کنسول سوئیچ در سال جاری بالا برود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در مصاحبه آقای «تاتسومی کیمیشیما» رئیس شرکت نینتندو با روزنامه ژاپنی Kyoto Shimbun از برنامه‌ریزی و هدف نینتدو برای فروش کنسول سوئیچ تا پایان سال مالی ۲۰۱۸ خبر داد که از ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ تا ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ را شامل می‌شود. و نینتندو قصد دارد در این بازه زمانی ۲۰ میلیون واحد کنسول نینتندو سوئیچ در سراسر جهان به‌ فروش برساند.

در صورتی که رسیدن به این هدف بسیار بلندپروازانه به‌ نظر می‌رسد. نباید فراموش کنیم که نینتندو سوئیچ تا آخرین آمار ۱۰ میلیون واحد به‌ فروش رسانده است که بسیار نزدیک به فروش پلی‌استیشن ۴ است که در ۹ ماهه نخست انتشارش به این میزان رسید.

این‌که نینتندو بتواند به هدف خود برسد بستگی بسیار زیادی به انتشار نرم‌افزار برای کنسول نینتندو سوئیچ دارد. چراکه به‌راحتی می‌توان بخش قابل توجهی از موفقیت نینتندو سوئیچ را به‌خاطر انتشار بازی‌های بزرگ The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Super Mario Odyssey دانست. و باتوجه به انتشار یک بازی از عنوان Pokemon در سال ۲۰۱۸ می‌توان فروش ۲۰ میلیون واحدی را برای کنسول سوئیچ دست یافتنی دانست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: