0 نظر

تماشا کنید: تریلر جدید پلی‌استیشن ۴ پرو بازی‌های بزرگ سال ۲۰۱۸ را به نمایش می‌گذارد

توسط در 11 ماه پیش
 

شعبه کره جنوبی شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی تریلر جدیدی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرد که بازی‌های بزرگ این شرکت در سال ۲۰۱۸ میلادی را به نمایش می‌گذارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

۲۰۱۸ سال بزرگی برای شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی با انتشار بازی‌هایی چون God of War، Detroit: Become Human و غیره خواهد بود. حال در جدیدترین اخبار بازی، شعبه کره جنوبی این شرکت تریلر تبلیغاتی جدیدی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرده است که بازی‌های بزرگ این شرکت در سال ۲۰۱۸ میلادی را به نمایش می‌گذارد.

این تریلر تبلیغاتی شامل تصاویری از بازی‌های God of War، Detroit: Become Human،Shadow of the Colossus و Monster Hunter World می‌شود. همچنین در بخشی از تریلر تصاویری از عناوین سال گذشته نظیر بازی Gran Turismo Sport، بازی Uncharted: The Lost Legacy، بازی Call of Duty WWII و نسخه کامل بازی Horizon Zero Dawn به نمایش در می‌آید. نکته جالب اما این است که در تریلر تصویری از بازی‌های Marvel’s Spider-Man و Days Gone که پیش‌تر اعلام شده بود در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه خواهند شد، به چشم نمی‌خورد. در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده نمایید:

 

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر