بازی Monster Hunter: World در پاییز ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود

توسط میلاد شجری در ۱۴ دی ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۲

شرکت کپ‌کام (Capcom) اعلام کرد که بازی موردانتظار Monster Hunter: World در فصل پاییز سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Monster Hunter: World یکی از موردانتظار ترین بازی‌های امسال است که قرار است به‌زودی برای کنسول‌ها عرضه شود در حالی که کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی باید مدت بیشتری تا عرضه بازی برای آن‌ها صبر کنند. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت کپ‌کام تاریخ انتشار جدیدی برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی Monster Hunter: World اعلام کرده است.

آقای ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto) در ویدیویی که روی صفحه یوتیوب رسمی بازی قرار گرفته بود،‌ اعلام کرد که نسخه رایانه‌های شخصی بازی Monster Hunter: World هم‌اکنون در حال بهینه‌سازی می‌باشد و برای عرضه در پاییز سال ۲۰۱۸ میلادی برنامه‌ریزی شده است که بعد از عرضه نسخه کنسولی بازی در اواخر ماه ژانویه ۲۰۱۸ می‌باشد. علاوه بر تاریخ انتشار ریوزو سوجیموتو اعلام کرد که بعد از عرضه بازی روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی، عرضه بروزرسانی‌های رایگان برای آن آغاز می‌شود که محتویات جدیدی نظیر دایناسور‌های جدیدی را به همراه خواهد داشت.

بازی Monster Hunter: World در تاریخ ششم بهمن‌ماه ۹۶ (بیست‌و‌ششم ژانویه ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی بازی نیز انتظار می‌رود در فصل پاییز ۲۰۱۸ عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: