وب‌سایت PEGI بازی Hello Neighbour را برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ لیست کرد

توسط پوریا حسینی در ۹ دی ۱۳۹۶ , ۲۰:۴۳

اخیراً، وب‌سایت رده‌بندی PEGI، بازی Hello Neighbour را برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ لیست کرده است؛ هنوز اعلام رسمی‌ از سوی سازندگان بازی صورت نگرفته است. این بازی توسط استودیوی مستقل Dynamic Pixels ساخته شده است که مدتی قبل برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر شد. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

در وب‌سایت PEGI، به‌اشتباه، تاریخ انتشار بازی Hello Neighbour برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در ماه دسامبر اعلام شده است که این تاریخ برای انتشار نسخه‌های رایانه‌شخصی و اکس‌باکس وان، تعیین شده بود. اکثر لیست‌های این وب‌سایت، با برنامه‌ریزی قبلی صورت می‌گیرد و باید تاییدیه‌ی سازندگان را قبل از انتشار لیست، کسب کنند؛ به‌عبارتی دیگر، استودیو Dynamic Pixels ممکن است هنوز روی این دو نسخه کار نکرده باشد و با ثبت بازی خود در PEGI بدون اطلاع قبلی، به‌نوعی این امکان را به‌خود می‌دهد تا در صورت لزوم، بتواند از توسعه‌ی آن منصرف شود!

سیستم PEGI در اروپا، مانند ESRB در آمریکای شمالی، وظیفه‌ی رده‌بندی بازی‌های رایانه‌ای را به‌عهده دارند؛ تا به امروز، بازی‌های مختلفی قبل از اعلام رسمی سازندگان، توسط وب‌سایت‌های این‌دو، لو رفته‌ است و سابقه‌ی بدی را برای آن‌ها به‌وجود آورده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: