طراح سابق Bioshock Infinite برای توسعه یک بازی معرفی نشده به ۲K Games بازگشت

توسط افراسیاب در ۹ دی ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

پس از کار بر روی بازی Prey آقای «شان الیوت» Shawn Elliott طراح سابق استودیو Irrational Game برای توسعه یک بازی جدید به استودیو جدید ۲K Games در کالیفرنیا بازگشت. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

آقای الیوت پنج سال پیش به‌عنوان طراح ارشد مراحل بازی Bioshock Infinite در Irrational Games مشغول به کار بود. پس‌ازآن آقای الیوت برای توسعه بازی Prey به استودیو Arkane Studios در تگزاس آمریکا پیوست. و طبق پست آقای الیوت در صفحه شبکه  LinkedIn خود اعلام نمود که بار دیگر سرنوشت او به ۲K Games گره خورد.

اکنون الیوت نام خود را به‌عنوان طراح مبارزات بازی در شهر Novato در ایالت کالیفرنیا ثبت کرده است. لازم به یادآوری است که در حال حاضر ۲K Games در این منطقه دارنده استودیو Hangar 13 است، استودیویی که وظیفه توسعه بازی Mafia III را بر عهده داشت. اما به‌ نظر می‌رسد که الیوت به یک استودیو جدید معرفی نشده منتقل شده است.

اولین و ساده‌ترین پیش‌بینی‌ای که می‌توان از این پروژه داشت، ساخت یک عنوان جدید از سری Bioshock است. اگرچه با تعطیل شدن Irrational Game اکثر کارکنان آن به شرکت‌های دیگر منتقل شدند، اما حقوق قانونی Bioshock همچنان متعلق به ۲K Games است. درست است که این گفته هیچ تضمینی برای ساخته شدن یک بازی جدید از سری Bioshock محسوب نمی‌شود، اما استخدام یکی از کلیدی‌ترین افراد توسعه‌دهنده این بازی می‌تواند این احتمال را بسیار پررنگ کند.

فرانچایز Bioshock بسیار محبوب بود و آخرین نسخه از آن با نام Infinite به قدری فروش خوبی داشته است که بتواند ۲K Games را برای ساخت دنباله آن قانع کند. بنابراین تا زمانی که به‌صورت رسمی نام پروژه در دست ساخت الیوت و دیگر اعضای استودیو جدید معرفی نشود، نمی‌توان نظر قطعی‌ای نسبت به آن داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: