بسته گسترش‌دهنده آینده بازی Destiny 2 به نام Gods of Mars لو رفت

توسط میلاد شجری در ۸ دی ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بسته گسترش‌دهنده بعدی استودیو بانجی که قرار است بزودی برای بازی Destiny 2 منتشر شود، لو رفت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی، بسته گسترش‌دهنده بعدی بازی Destiny 2 توسط فروشگاه‌های پلی‌استیشن ژاپن و آمریکا شمالی لو رفت. این گسترش‌دهنده که Gods of Mars نام دارد قرار است در ماه مارس سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شود.

طبق تصاویر منتشر شده توسط یک کاربر وبسایت Reddit به نام GodsofMarsLeak که در انتهای متن قابل مشاهده است، دومین گسترش‌دهنده بازی یک منطقه جدید به نام Frigid Vale of Mars را معرفی می‌کند و بازیکنان در آن در کنار شخصیت Ana Bray که گمان می‌رفت کشته شده است، با بزرگ‌ترین دشمن Gods of Mars به ‌نام Charlemagne مبارزه کرده و Rasputin را از چنگال او نجات خواهند داد. همچنین بازیکنان در این گسترش‌دهنده از راز‌های Clovis Bray پرده خواهند کشید.

مثل اولین بسته گسترش‌دهنده بازی Destiny 2، گسترش‌دهنده Gods of Mars شامل اسلحه‌ها، زره‌ها، ماموریت‌های داستانی، نقشه‌های مخصوص حالت چندنفره، دشمنان و باس‌های جدید می‌شود. لازم به ذکر است، بازیکنان برای تجربه دومین گسترش‌دهنده بازی Destiny 2 به نام Gods of Mars به ۶۸ گیگابایت فضای خالی بر روی پلتفرم‌های خود نیاز دارند.

اولین گسترش‌دهنده بازی Destiny 2 به نام Curse of Osiris ماه پیش منتشر شد و یک شخصیت و ماجراجویی جدید برای از بین بردن شخصیت Vax که قابلیت سفر در زمان دارد، را معرفی ‌کرد. به علاوه، این گسترش‌دهنده یک فعالیت جدید به نام Raid Lair به بازی افزود که از دیگر یورش‌های (Raid) بازی کوتاه‌تر است.

در زیر می‌توانید تصاویر منتشر از کاربر GodsofMarsLeak وبسایت Reddit مشاهده نمایید:

بازی Destiny 2 هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است. نظرات خود را درباره این خبر با وبسیات دنیای بازی در بخش دیدگاه به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: