تماشا کنید: تریلر جدید بازی انحصاری Hokuto Ga Gotoku منتشر شد

توسط افراسیاب در ۸ دی ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

در جریان لایواستریم شرکت «سگا» به میزبانی مدیرعامل این شرکت در توکیو، آقای Toshihiro Nagoshi تهیه‌کننده بازی Yakuza یک تریلر جدید از بازی موردانتظار Hokuto Ga Gotoku منتشر کرد که براساس سری انیمیشن Fist of the North Star ساخته شده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در این تریلر ما مقداری با داستان بازی آشنا می‌شویم، شخصیت‌های آشنا را مشاهده می‌کنیم و دنیای پسا آخرالزمانی انیمه‌ای را مشاهده می‌کنیم که به خوبی به شکل یک بازی درآمده است. ما همچنین قسمت‌هایی از گیم‌پلی بازی را مشاهده می‌کنیم که شباهت فراوانی با سری Yakuza دارد. مبارزات پرسروصدا و شلوغ، قابلیت استفاده از ابزار محیط در مبارزات، تعداد زیادی بازی فرعی و پر از ویژگی.

بازی Hokuto Ga Gotoku بر اساس آی‌پی First of the North Star ساخته شده است که تاثیر فراوانی از ساختار گیم‌پلی Yakuza گرفته است. در بازی همکاری صداپیشگان انیمه، مانگا و شخصیت‌های بازی Yakuza را مشاهده می‌کنیم و قطعا این بازی یکی از بهترین Crossoverهای این چندسال اخیر خواهد بود.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Hokuto Ga Gotoku در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

در زیر می‌توانید تریلر بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: