تماشا کنید: اولین ویدیو گیم‌پلی بازی Little Devil Inside منتشر شد

توسط افراسیاب در ۸ دی ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

استودیو Neostream اطلاعات جدیدی را از طریق انتشار یک ویدیو و تاریخ تقریبی عرضه بازی خود Little Devil Inside ارائه داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو Neostream اطلاعات جدیدی را از بازی مورد انتظار و نقش‌آفرینی بقا و ماجراجویی Little Devil Inside را با انتشار یک ویدیو از گیم‌پلی بازی به‌همراه تاریخ انتشار نسبی بازی منتشر کرد.

طول این ویدیو به کم‌تر از چهار دقیقه می‌رسد که در ابتدا قهرمان بامزه و ریزاندام آن را می‌بینیم که در بیابان از شیره گیاه کاکتوس می‌نوشد. سپس با راهزنان به نبرد می‌پردازد و در ادامه سوار حیوان چهارپایی می‌شود.

بااینکه یک سال از روند توسعه بازی می‌گذرد، سازندگان با انتشار این ویدیو اعلام کردند که زمان زیادی از روند پیشرفت پروژه باقی مانده است.

در یک مصاحبه با آقای Iven Global، او تا حدودی توضیح می‌دهد که بازیکنان چه توقعی از این بازی باید داشته باشند. او می‌گوید که برای تکمیل بازی نیاز به ۱۰۰ ساعت دارید؛ ۲۰ ساعت برای خط اصلی و ۸۰ ساعت برای تکمیل مراحل فرعی.

Neostream در ادامه اضافه می‌کند که خط اصلی بازی بسته به روند پیش‌روی شما ممکن است تغییر کند و پیش‌بینی شما را تغییر دهد. در دنیای بازی چیزهای مخفی بسیاری وجود دارد که می‌توانید یافته‌هایتان را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

در Little Devil Inside می‌توانید به تحقیق و مطالعه در خصوص هیولاهای متنوع در بخش‌های گوناگون بازی بکنید. بازی دارای محیط‌های متنوعی از صحرا و بیابان تا شکار در اعماق دریا دارد. با ارائه امتیازات، بازی کاربران را تشویق به گشت‌ و گذار و یافتن چیزهای جدید می‌کند و شاید بتوان سطح دنیای بازی را به گستردگی Borderlands دانست.

در پایان لازم به یادآوری است که بازی Little Devil Inside در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های لینوکس، مَک، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در زیر می‌توانید ویدیو را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: