تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی جدید بازی Dead Dozen منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۷ دی ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

استدیو Fntastic یک تریلر گیم‌پلی جدید از بازی Dead Dozen در کنار تصاویر جدید از آن منتشر کرد؛ درادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استدیو Fntastic در جدیدترین اخبار بازی، تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Dead Dozen منتشر کرد که هر دو گروه بازی را به تصویر می‌کشد. بازی Dead Dozen یک عنوان ترسناک و اکشن چندنفره است که در آن بازیکنان به دو دسته تقسیم می‌شوند و با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند. یک دسته از بازیکنان در گروه بازماندگان قرار می‌گیرند و در گروه دیگر فقط یک غول رهبر وجود دارد که هدف آن از بین بردن بازماندگان یا آلوده کردن آن‌ها است. بازماندگان در صورت کشتن غول‌ها یا زنده ماندن تا پایان بازی، برنده خواهند شد.

در تریلر جدید که در انتهای متن قابل مشاهده است، هردو گروه بازماندگان و غول رهبر به تصویر کشیده شده‌اند. غول رهبر می‌تواند جریان مسابقه را تغییر دهد و با آلوده کردن بازماندگان آن‌ها را عضو گروه خود کند. گروه بازماندگان نیز باید به اسلحه دست پیدا کنند و باگذاشتن موانع استراتژیک با دشمنان غول مانند مبارزه کرده و پیروز شوند.

در حالی که تاریخ دقیق عرضه بازی Dead Dozen هنوز مشخص نشده است اما بازیکنان از حالا می توانند نسخه‌های First Infected Edition و Limited Supreme Edition را پیش خرید نمایند. هر دو نسخه از بازی به بازیکنان اجازه دسترسی به نسخه های آلفا و بتا بازی را می‌دهد و شامل یک‌سری پوسته‌های انحصاری است. نسخه Limited Supreme Edition بازی همچنین یک رتبه‌بندی پرمیوم انجمن، نام مستعار شما بر روی یکی از مکان های بازی، نام شما در قسمت Credits بازی، یک پوستر دیجیتالی و یک دعوتنامه به گروه Discord سازندگان بازی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

نسخه آلفا بازی Dead Dozen در تاریخ ۲۸ دی ماه ۹۶ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۸) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. در زیر می‌توانید تریلر گیم‌پلی جدید بازی و تصاویر آن را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: