تماشا کنید: تریلر جدید نسخه Game of the Year بازی Hitman جزئیات تغییرات آن را شرح می‌دهد

توسط میلاد شجری در ۷ دی ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

استدیو مستقل «آی‌او اینتراکتیو» تریلر جدیدی از نسخه Game of the Year بازی Hitman منتشر کرد که جزئیات مربوط به تغییرات و پیشرفت‌های آن را به نمایش می‌گذارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ماه نوامبر میلادی بود که استدیو تازه مستقل شده آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) نسخه Game of the Year بازی Hitman را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر کرد‌. این نسخه از بازی شامل تمامی قسمت‌های منتشر شده از فصل اول و محتویات آن در کنار محتویات جدید و پیشرفت‌های گرافیکی می‌شد. حال در جدیدترین اخبار بازی، جیکوب مایکلسن (Jacon Mikkelsen) کارگردان بازی و اسکیل مول (Eskil Mohl) دستیار کارگردان بازی، تریلر جدیدی از نسخه Game of The Year بازی Hitman منتشر کردند که در آن توضیحاتی درباره تغییرات این نسخه ارائه می‌دهند.

نسخه Game of The Year بازی Hitman با یک بروزرسانی گرافیکی منتشر شد که روشنایی کلی بازی و رنگ‌های آن را بهبود بخشید. همچنین نسخه Game of The Year بازی با کیفیت ۴K واقعی اجرا می‌شود و در صورت نیاز بازیکنان همچنین می‌توانند حالت فریم ریت بالا را فعال کرده و بازی را با نرخ فریم ۶۰ اجرا کنند.

علاوه بر این موارد، نسخه Game of the Year بازی Hitman شامل یک کمپین جدید به‌نام Patinet Zero است که در آن بازیکنان باید از بخش شدن ویروسی با رفتن به مکان‌های مختلف از فصل اول بازی، جلوگیری کنند. این نسخه از بازی همچنین، شامل سه قرارداد Escalation، سه لباس و سه اسلحه جدید می‌شود. در زیر می‌توانید تریلر جدید نسخه Game of the Year بازی را مشاهده نمایید:

نسخه Game of The Year بازی Hitman هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین، بازیکنان می‌توانند بازی را با قیمت ۳۹.۵۶ دلار در تخفیفات زمستانی شبکه استیم روی رایانه‌های شخصی خریداری نمایند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: