بازی‌های رایگان ماه ژانویه ۲۰۱۸ برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

توسط میلاد شجری در ۷ دی ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۸

شرکت سونی از بازی‌های رایگان ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی برای مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرد؛‌ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فقط چند روز تا شروع سال جدید و ماه جدید میلادی باقی مانده است و طبق روال آخر هر ماه، شرکت سونی در جدیدترین اخبار بازی، از لیست بازی‌های رایگان ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی برای مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا رونمایی کرد.

کاربران پلی‌استیشن ۴ ابتدا به بازی Deus Ex: Mankind Divided دسترسی خواهند داشت. این بازی، ادامه‌ای بر نسخه سال ۲۰۱۱ به‌نام Deus Ex: Human Revolution بوده و داستان آن دو سال بعد از بازی قبلی رخ می‌دهد. بازیکنان یک‌بار دیگر در این بازی در قالب شخصیت «آدام جنسن» (Adam Jenson) با ایلومیناتی و انسان‌های بسیار وحشی مبارزه خواهند کرد.

دومین بازی پلی‌استیشن ۴ که کاربران به آن دسترسی خواهند داشت، فصل اول از بازی Batman: The Telltale Series است. در این بازی، بازیکنان علاوه بر بازی در نقش بتمن برای از بین بردن جرم و جنایت‌ها، در قالب میلیارد معروف گاتهم یعنی بروس وین نیز بازی می‌کنند. این موضوع پویایی جالبی به بازی اضافه کرده است.

در آخر به ‌بازی‌های رایگان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا می‌رسیم. کاربران پلی‌استیشن ۴ در ماه ژانویه به بازی‌های Sacred 3 و The Book of Unwritten Tales 2 و کاربران پلی‌استیشن ویتا به بازی‌های Psycho-Pass: Mandatory Happiness و Uncanny Valley دسترسی خواهند داشت. در زیر ‌می‌توایند تریلر بازی‌های رایگان ماه ژانویه پلی‌استیشن پلاس برای پلی‌استیشن ۴ را مشاهده نمایید:

علاوه بر موارد بالا، کاربرانی که هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن ویتا را در اختیار داشته  و عضو سرویس پلی‌استیشن پلاس باشند، از تاریخ ۱۲ دی (۲ ژانویه) تا ۱۵ اسفند (۶ مارس) به صورت رایگان می‌توانند بازی StarBlood Arena را دانلود و تجربه نمایند.

در زیر می‌توانید لیست بازی‌های رایگان ماه ژانویه را مشاهده نمایید:

پلی‌استیشن ۴:

  • Deus Ex: Mankind Divided
  • Batman: The Telltale Series

پلی‌استیشن ۳:

  • Sacred 3
  • The Book of Unwritten Tales 2

پلی‌استیشن ویتا (مشترک با پلی‌استیشن ۴):

  • Uncanny Valley
  • Psycho-Pass: Mandatory Happiness
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: