شایعه | بازی Red Dead Redemption 2 در ماه ژوئن عرضه خواهد شد

توسط میلاد شجری در ۷ دی ۱۳۹۶ , ۲۱:۵۵

طبق اطلاعات به‌دست آمده از یک خرده فروشی دانمارکی بازی Red Dead Redemption 2 در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بزرگ‌ترین و موردانتظار‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ میلادی است و هم‌اکنون توسط شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) در دست ساخت و توسعه قرار دارد. اگرچه هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای بازی Red Dead Redemption 2 اعلام نشده است اما به لطف یک خرده فروش دانمارکی به نام CoolShop ممکن است تاریخ انتشار بازی لو رفته باشد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، اطلاعات بدست آمده از این خرده فروشی نشان می‌دهد که بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۱۸ خرداد ۹۷ (۸ ژوئن ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. اگرچه ممکن است این تاریخ ابهام داشته باشد اما لازم به ذکر است که این خرده فروشی قبلا نیز تاریخ انتشار بازی Grand Theft Auto V روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان لو داده بود. بنابراین به‌نظر می‌رسد این تاریخ انتشار برای بازی درست باشد اگرچه باز هم باید صبر کرد و اخبار رسمی را از خود راک‌استار شنید. در زیر می‌توانید تصویر صفحه بازی در خرده‌فروشی را مشاهده نمایید:

بازی Red Dead Redemption 2 داستان یک یاغی به نام آرتور مورگن و گروه گنگ او بنام Van Der Linde را بیان می‌کند که با غارت،‌ مبارزه و دزدی راه خود را تا سرتاسر قلب پهناور و ناهموار آمریکا برای زنده ماندن طی می کنند.

بازی Red Dead Redemption 2 ابتدا برای عرضه در تاریخ پاییز سال ۲۰۱۷ میلادی برنامه‌ریزی شده بود اما بعد ها راک‌استار اعلام کرد که زمیان انتشار بازی تغییر کرده و قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلی‌استیش ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. هنوز صحبتی از عرضه نسخه رایانه‌های شخصی بازی به میان نیامده است.

دیدگاه‌های خود را درباره این موضوع با وبسایت دنیای بازی در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: