بازی لغو شده Rising Thunder به‌صورت رایگان عرضه می‌شود

توسط افراسیاب در ۵ دی ۱۳۹۶ , ۰۸:۰۰

بازی Rising Thunder در سال ۲۰۱۵ با استقبال خوب طرفداران ژانر مبارزه‌ای معرفی شد. بازی توسط استودیو Radiant  در حال توسعه بود که با رهبری Seth Killian افسانه‌ای و بنیان‌گذاران تورنومنت EVO آقای Tom و Tony Cannon رو به پیشرفت بود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در سال ۲۰۱۶ انتشارات Riot Games با خرید Radiant توسعه‌ Rising Thunder را برای ساخت بازی دیگری متوقف کرد، اما اکنون به نظر می‌رسد که بازی به‌صورت خاصی به حیات خود ادامه می‌دهد.

پس از لغو بازی تعدادی از طرفداران مشتاق تلاش کردند تا بازی را زنده نگه دارند و اخیرا Riot Games خبر از انتشار نسخه نهایی آن به‌صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی را تائید کرد.

این نسخه Rising Thunder: Community Edition نام دارد و تقریبا همان نسخه‌ای است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد با کمی محتوای اضافی. محتواهایی از قبیل حالت آفلاین و بخش چندنفره حضوری که در این صورت یکی از بازیکنان باید با کیبورد و دیگری با کنترلر به مبارزه بپردازند. البته شرکت توضیح می‌دهد که با کمک یکسری برنامه‌ها می‌توان بازی را برای استفاده از دو دسته نیز هک کرد.

طبق قول استودیو بازی برای همیشه به‌صورت رایگان باقی خواهد ماند. همچنین از بازی جدید Radiant هیچ خبری منتشر نشده است اما شرکت می‌گوید که تیم‌شان به‌سختی مشغول توسعه آن اند و در زمان مناسب آن را معرفی خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: