در آپدیت ۱.۰ بازی World of Tanks شاهد اضافه شدن تغییرات زیادی خواهیم بود

توسط سهیل حسینی در ۴ دی ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

بازی World of Tanks در چندین ماه گذشته، وقت خود را صرف توسعه آپدیت ۱.۰ این بازی متمرکز کرده است. استودیو «وارگیمینگ» تایید کرد که این بازی یک موتور گرافیکی جدید به همراه نقشه‌های بازسازی شده در ماه مارس ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به لطف موتور گرافیکی پیشرفته CORE، بیش از ۲۵ نقشه برای رسیدن به استانداردهای بصری مدرن، طراحی مجدد شده که توسعه‌دهنده راجب آن اشاره می‌کند این موتور، ظاهر بصری کاملی را به نمایش خواهد گذاشت و عمق، زیبایی و واقع‌گرایی بیشتری را به میدان جنگ اضافه می‌کند که هیچ تاثیری روی عملکرد (روی سیستم‌های مختلف) بازی ندارد.

گزینه‌های بصری نظیر، افکت آب، آسمان و غیره با آخرین فناوری‌های رندرینگ مبتنی بر فیزیک و پشتیبانی از بهبودهای تازه در نقشه‌های بازی World of Tanks تقویت شده است. به صورت کلی، فضای بازی واقعی‌تر شده و میدان جنگ به لطف سایه‌ها، نورپردازی بافت‌های با کیفیت جدید، پویا و فعال‌تر به نظر می‌رسد.

استودیو «وارگیمینگ» هم‌چنین افزود؛ آپدیت ۱.۰ منحصرا جلوه‌های بصری را افزایش نمی‌دهد، بلکه در بخش صدا، با بیش از ۴۰ موسیقی‌دان در طول این روند با شرکت همکاری می‌کنند. به‌روزرسان جدید قرار است در ماه مارس ۲۰۱۸ در دسترس کاربران قرار گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: