بازی Psychonauts 2 تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

توسط افراسیاب در ۳ دی ۱۳۹۶ , ۲۱:۵۶

خبر تاخیر بازی مورد انتظار Psychonauts 2 توسط استودیو توسعه دهنده آن Double Fine منتشر شد.  بازی در هنگام معرفی اعلام کرد که بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود، اما تیم توسعه دهنده آن را تا سال ۲۰۱۹ عقب انداخت. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در صفحه سایت کمپین Fig این خبر اعلام شد. در این پست Double Fine خبر از توسعه با قدرت این بازی داد اما به این اشاره کردند که بازی به زمان بیش‌تری برای رسیدن به کیفیت مطلوب نسبت به تخمین اولیه آن‌ها نیاز دارد.

شرکت Double Fine در این صفحه نوشته است:

حالا ما شناخت بهتری از بازی در دست ساختمان داریم. نسبت به فرم و غالب آن. و شناخت بیش‌تری نسبت به زمان مورد نیاز برای تکمیل کردن آن در بهترین شکل ممکن داریم.

آن‌ها در ادامه می‌نویسند:

حالا ما می‌دانیم که نمی‌توانیم بازی را در سال ۲۰۱۸ به پایان برسانیم مطابق آنچه که در هنگام راه اندازی کمپین Fig در دو سال پیش تخمین زدیم.

در ادامه نوشته آمده است:

ما عاشق بازی‌ای هستیم که در حال توسعه آنیم و می‌خواهیم از علاقه طرفداران نیز نسبت به آن مطمئن شویم. بازی‌ای که در حد و اندازه‌های نام Psychonauts باشد. ما روند پیشرفت بسیار قوی را طی می‌کنیم و تا زمانی که از درخشش بازی مطمئن نشویم به توسعه آن ادامه می‌دهیم.

بازی Psychonauts 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بازی برای نخستین بار در مراسم The Game Awards 2015 معرفی شد و هزینه ساخت آن با موفقیت از طریق کمپین Fig با شرکت ۲۴۰۰۰ طرفدار و جمع‌آوری ۴ میلیون دلار تهیه شد.

در اوایل امسال خبر انتشار بازی توسط Starbreeze به گوش رسید. شرکتی که پیش از این وظیفه انتشار بازی‌ Payday 2 را بر عهده داشت. هرچند که تمامی حق و حقوق بازی با توجه به کمپین Fig متعلق به توسعه دهنده آن Double Fine خواهد بود.

قسمت نخست بازی Psychonauts در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. بازی در سال ۲۰۱۶ دوباره برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. همچنین یک نسخه فرعی از بازی با نام Psychonauts in The Rhombus of Ruin در ماه فوریه سال جاری برای سیستم واقیت‌ مجازی «سونی» یا همان پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: