Crawl یک بازی بی‌نقص برای نینتندو سوییچ است

توسط مسعود محمودپور در ۳ دی ۱۳۹۶ , ۱۹:۴۸

Crawl یک بازی ترسناک چند نفره است که به‌صورت محلی قابل بازی کردن است و امروز این بازی برای نینتندو سوییچ که احتمالاً بهرین کسنول برای این بازی است، منتشر شد. کاربران در بازی می‌توانند نقش قهرمان و دشمنان او را بازی کنند.  در کل کاربران باید تا بیش‌ترین تجربه و غارت کردن ممکن را بدست آورند تا در برابر غول مرحله‌ی آخر، که توسط تمام دشمنان اداره می‌شود، بایستند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

من شخصاً سال‌ها از بازی کردن Crawl در ویندوز لذت می‌بردم و حتی به قیمت حمل یک لپتاپ گیمینگ و چهار دسته‌ی بازی اکس‌باکس آن را با دوستان خود بازی می‌کردم. این سختی کشیدن همیشه ارزشش را داشت ولی حالا که بازی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد، می‌توانم به کمرم استراحت بدهم.

بازی‌هایی مثل Enter the Gungeon، Overcooked و Crawl کم‌کم دارند سوییچ را به کنسولی تبدیل می‌کنند که بازی‌های چندنفره‌ی محلی روی آن قابل انجام است. قابل حمل بودن سوییچ، باتری خوب آن و این موضوع که در بدترین حالت هم دو دسته برای بازی کردن دارد، آن را تبدیل به کنسولی می‌کند که گویی مخصوص این گونه بازی‌ها ساخته شده است.

قبلاً کاربران رایانه‌های شخصی به ستاپ پیشرفته برای اتاق‌های خود نیاز داشتند تا از بازی‌های چندنفره‌ی محلی لذت ببرند. حالا که سوییچ دارد راه خود را به سمت کاربران بیش‌تری باز می‌کند، می‌توان از این گونه بازی‌ها در هرجایی لذت برد. در حال حاضر، نینتندو سوییچ قرار است لپتاپ گیمینگ گران قیمت‌تر من را منسوخ کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: