به‌روزرسان بخش چندنفره Sniper Ghost Warrior 3 شامل محتوای جدید خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۱ دی ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

بعد از مشکلات فراوان بازی Sniper Ghost Warrior 3 نظیر فریم‌ریت و زمان بارگذاری زیاد، استودیو CI Games اعلام کرد که مقیاس و ابعاد درنظر گرفته شده برای این بازی فراتر از توان آن‌ها بود. با این وجود، سازنده قصد دارد به پشتیبانی و انتشار بسته الحاقی ادامه دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در خبری جدید، مشخص شد به‌روزرسان بخش چندنفره Sniper Ghost Warrior 3 در تاریخ جمعه، ۶ بهمن برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

محتوای بخش چندنفره شامل سه حالت جدید خواهد بود که شامل Bounty Hunter, Sharpshooter  و  Classic Team Deathmatch می‌شود. علاوه بر این، به‌روزرسان بخش چندنفره Sniper Ghost Warrior 3 چهار نقشه جدید را نیز به بازی اضافه می‌کند که در کنار آن دو نقشه دیگر نیز به صورت انحصاری تنها برای دارندگان سیزن پس بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. ۱۰ سلاح، ۱۰ ابزار و ۱۵ شخصیت مختلف نیز به این بخش اضافه می‌شود که هر کدام دارای لباس و محیطی متفاوت خواهند بود.

استودیو CI هم‌چنین درمورد پشتیبانی و مشکلاتی که سر راهشان قرار داشته صحبت‌هایی ارائه کرد که در ادامه به آن نگاهی خواهیم داشت:

پروژه Sniper Ghost Warrior 3 سخت‌ترین چالشی است که ما تا به حال آن را انجام داده‎‌ایم، هم‌چنان که به شکل خستگی ناپذیر روی رفع مشکلات بازی کار کردیم و تقریبا تمام بخش‌های چندنفره این پروژه را به اتمام رساندیم. ما بسیار متاسف هستیم که نتوانستیم محتوای جدید را تا قبل از پایان سال تکمیل کنیم، اما اطمینان می‌دهیم که ما بهترین‌ها را انجام داده تا مطمئن شویم دیگر بیش از منتظر نمانید. ما، خوشحالیم اعلام کنیم که شما در نهایت خواهید توانست به‌روزرسانی بخش چندنفره را در تاریخ جمعه، ۶ بهمن در تمام پلتفرم‌های مقصد دریافت کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: