به‌روزرسان جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای اکس‎‌باکس وان اکس منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ آذر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

استودیو «سی‌دی پراجکت رد» در ماه اکتبر، به‌روزرسانی  بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر کرد و قول داد تا قبل از پایان سال میلادی، به‌روزرسانی دیگری برای پشتیبانی از کنسول اکس‌باکس وان اکس عرضه کند. امروز، توسعه‌دهنده در نهایت به وعده خود عمل کرد و جزئیات به‌روزرسان جدید خود برای پشتیبانی از ویژگی‌های کنسول وان اکس را منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این استودیو، هم‌چنین تایید کرد یک به‌روزرسان دیگر نیز برای پلی‌استیشن ۴ پرو عرضه می‌کند که باعث می‌شود از فناوری HDR نیز پشتیبانی کند. پس از این به‌روزرسانی بر روی اکس‌باکس وان اکس، بازیکنان دو انتخاب خواهند داشت: حالت ۴K و حالت پرفرمنس. با استفاده از حالت ۴K، بازی The Witcher 3: Wild Hunt در وضوح تصویر ۴K اجرا خواهد شد. در این حالت، ویژگی‌های بیشتری نظیر حجم سایه‌های بیشتر، بافت‌ها با وضوح بالاتر و غیره است که البته باید اشاره کرد در این حالت بازی با نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد.

اگر فریم ریت بالاتر هدف اصلی شما باشد، می‌توانید گزینه حالت پرفرمنس را انتخاب کنید تا عملکرد بازی بالاتر برود. در این حالت وضوح تصویر بسته به موقعیتی که در آن قرار دارید بین وضوح تصویر ۱۰۸۰ و ۴K به صورت ۶۰ فریم اجرا می‌شود. هر دو حالت یاد شده از فناوری HDR بهره می‌برند، همان‌طور هم که گفته شد به زودی این قابلیت به پلی‌استیشن ۴ پرو نیز اضافه خواهد شد.

بازیکنان می‌توانند از بخش منوی اصلی و با انتخاب گزینه Advanced menu حالت موردنظر خودشان را برای اجرای بازی، انتخاب کنند. در پایان لازم به ذکر است، بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم‌اکنون برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: