تمام شش قسمت فصل هشتم Game of Thrones توسط کارگردانان عروسی خونین و نبرد حرام‌زادگان ساخته می‌شود

توسط افراسیاب در ۲۹ آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۵۷

کارگردانان هر شش قسمت فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) مشخص شدند. کارگردانان قسمت‌های «عروسی خونین» Red Wedding و «نبرد حرامزادگان» Battle of the Bastards نقش کلیدی‌ای در فصل آخر این سریال بازی می‌کنند. بنابر این باید انتظار قسمت‌هایی پراز مرگ، اژدها و جنگ را داشته باشیم. پر از جنگ. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

قسمت‌های اول، دوم و چهارم این فصل توسط «دیوید ناتر» David Nutter کارگردانی خواهد شد که پیش‌ازاین قسمت مشهور The Winds of Castamere را کارگردانی کرده بود که بیشتر بانام عروسی خونین شناخته می‌شود.

وظیفه کارگردانی قسمت‌های سوم و پنجم نیز به‌دستان توانمند «میگوئل ساپوچینگ» Miguel Sapochnik سپرده شده است که جنگ هیجان‌انگیز و فراموش‌نشدنی نبرد حرامزادگان را کارگردانی کرده بود.

فصل ششم یا همان آخرین قسمت فصل آخر سریال Game of Thrones نیز توسط خود «دیوید بنایوف» David Benioff و «دان ویس» Dan Weiss خالقان و نویسندگان این سری کارگردانی خواهد شد.

خب، انتخاب این افراد به چه معنا می‌باشد؟ لازم به ذکر است در هر قسمت از سریال که نیاز به جنگ‌های بسیار بزرگ بود از Sapochnik استفاده شده است که علاوه بر قسمت Battle of the Bastards قسمت هشتم فصل پنج با نام Hardhome را نیز کارگردانی کرده بود که در آن جان اسنو برای نجات وحشی‌ها از دیوار رد می‌شود و اولین جنگ و نبرد هراسناک میان انسان‌ها و وایت‌واکرها شکل می‌گیرد. و همچنین قسمت آخر فصل شش The Winds of Winter که به‌نظر اکثر منتقدین بهترین قسمت این سریال است. به طور کلی هر قسمتی را که Sapochnik کارگردانی کرده بود از نظر منتقدین پنج ستاره گرفته است.

تقریبا هر قسمتی را که آقای Nutter کارگردانی کرده است را به‌سختی می‌توان نگاه کرد، زیرا علاوه بر عروسی خونین، قسمت‌ پیاده‌روی برهنه و حقارت‌آمیز سرسی در فصل پنج و آخرین قسمت فصل سوم را کارگردانی کرده بود که نمی‌دانم چطور باید آدرس بدهم بهتر است خودتان چک بکنید.

همچنین ساخت قسمت آخر سریال Game of Thrones توسط خالقان آن چیز عجیبی محسوب نمی‌شود. چراکه در این روزها در برنامه‌های تلویزیونی تقریبا به یک روتین تبدیل شده است. اما قطعا به‌ خاطر حضور Nutter و Sapochnik بر صندلی کارگردانی باید انتظار یک فصل بسیار درخشان را بکشیم.

در پایان لازم به یادآوری است که فصل هشتم سریال Game of Thrones در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: